Div sa Šalate pobijedio nakon spašene tri meč lopte i pred ulaskom je na glavni ždrijeb Cincinnatija

Uzbudljiv i dramatičan meč odigrao je Ivo Karlović u pretposljednjem kolu kvalifikacija za glavni ždrijeb Mastersa u Cincinnatiju.

Hrvatski tenisač za protivnika je imao Tennysa Sandgrena kojeg je porazio sa 4:6, 6:4, 7:6 (6), nakon što je Amerikanac imao i tri vezane meč lopte.

Prvih devet gemova u meču nije bilo breakova, a onda je bez izgubljenog poena na Karlovićev servis Sandgren stigao do breaka, tako i do seta.

Odmah na početku drugog seta hrvatski tenisač radi break i čuva ga do kraja, prenosi Sportnet.rtl.hr.

Kako u trećem setu nije bilo breakova, gledali smo tie-break, gdje je Sandgren vodio s 5:1, a zatim i sa 6:3, no Karlović spašava tri meč lopte te dolazi do pobjede sa 8:6.