Dinamo u sudačkoj nadoknadi došao do boda

Dinamo je odigrao 1:1 na gostovanju protiv Varaždina u 14. kolu HNL-a.

Već je u trećoj minuti zaprijetio Dinamo, Takuro Kaneko se nakon prodora našao pred golom Varaždina, prebacio je Zeleniku te pogodio vratnicu. Kaneko je pokušao i u desetoj minuti, blokiran je njegov pokušaj, lopta se odbila do Theophilea koji pogađa stativu.

U 21. minuti zaprijetio je Varaždin, no pokušaje Elezija i Drožđeka zaustavio je Zagorac. Zelenika se iskazao u 30. minuti kada je zaustavio pokušaje Vidovića i Mišića.

I nakon što se Dinamo u prvom poluvremenu ispromašivao, Varaždin je u 53. minuti poveo! Vukčević je dodao Šegi na desno, on je ubacio pred gol, a između dva igrača Dinama Drožđek je uspio skrenuti loptu u mrežu.

Novu veliku šansu imao je domaćin u 61. minuti, Elez je nakon udarca iz kuta pucao pod gredu, no “iščupao” je loptu iz mreže Zagorac.

Dinamo je pao nakon primljenog pogotka, no trgnuo se u završnici. U 86. minuti imao je odličnu priliku za izjednačenje, Emreli je šutirao, a s gol-linije očistio Bručić, ali u petoj minuti sudačke nadoknade hrvatski prvak spasio se od poraza golom Emrelija.

Kaneko je ubacio, a Emreli je glavom poslao loptu u mrežu za konačnih 1:1.

Standings provided by Sofascore

17 komentara

• @ Vragec: Dinamo igra priličito dobo. Rezultati još nisu najbolji, ali za razliku od Titina kluba ide naprijed. Titin klub vrca na guzicu. Nezasluženo je pobijedio Rudeš, ali brzo će svratati. Tito se vrti u grobu.

• Za prva 2 komentara.Idi u vran planinu cuvaj ovce i ponesi tranzistor.Ti zivis u vremenu pocetka 20 stoljeca.Nekada su macke miseve tamanile a sada i one puste neka se misevi igraju jer je to drustveno korisno.

• 🤣🤣ojebani dinamo nije zaslužio ni bod daje sudačke pravde dinamo bi bijo prosječan klub na razini Slaven belupa i lokmotive hajduk bijobi duplo gori dva kluba dvije pogurancije

• Za 18:53 jesi ti u odgovarajucem stacionaru?Velika je greska ovi internet i kome se daje mogucnost da pise.Imas probleme koji su za zdravstvenu ustanovu.To je vise nego jasno bilo ima cak i vise od 10 godina od kada pises.

• kriva analiza 19:06
    ne seri jebote pogurani dinamo kolikoje taj dinamo kvalitetan jedva bod isčupa od varaždina kakoje taj moćni dinamo odigrao sa gorivom evoti za smirenje💊

• Pa Dinamo je stvorio 4 mrtve šanse, nije ih htio gol.
    Vodili smo kako se Hajduk pati s Rudešom, a prosralo ih i dobiju utakmicu koju nisu trebali dobit.
    Dinamo će na kraju uvjerljivo bit prvak, a Hajduk ni treći neće bit, živi bili pa vidili.

• Dinamo ce drugom bizat 15 bodova na kraju hajdik ce bit 3 rjeka druga realno abolesnih glava ima jos koji tvrde da ce hajduk igrati ligu prvaka a hajduk 30 godina nije usao skupinu europe ili 1 u zadnja 3 desetljeca rjeja 5 puta dinamo 25 puta itd realnost neka

• Dinamo baš bez sriće i ima lošu obranu,a šta reć za hajduk uz poguranac tovara Erceg a dobili belupo,i uz pomoć Bela dobila amatere Rudeš,plate pošteno suđenje ,država (plenky) ih financira ,a to nije za DORH, USKOK,cirkus

• Tko je pogleda utakmice Dinama protiv Gorice ili jučer Varaždina u obe utakmice je Dinamo izdominirao i imao toliko udaraca u okriv gola,vratnica i svega ,jednostavno nogomet je takav nekada za pobjediti treba imati i sreću..S druge strane imaš hajduk koji i najlošijoj ekpi HNL nije stvorio poštenu priliku i strepio do zadnje minute ..Uz takvu igru Hajduk nema što tražiti ni ove godine,može te pratiti sreća par utakmica ali na kraju sezone će opet Dinamo suvereno osvojiti HNL..