Dinamo osvojio vrijedna 3 boda protiv Gorice

Pobjednički niz nastavili su nogometaši Dinama koji su tri boda osvojili i u 30. kolu HNL-a svladavši u gostima Goricu 2-0 (1-0).

U 13. minuti Dinamo je poveo golom Sandra Kulenovića, a utakmica je riješena u 88. minuti kada je za 2-0 pogodio Marko Bulat.

Velikogoričani su ove sezone bili neugodan suparnik Dinamu. Jednom su odigrali 0-0 na maksimirskom stadionu, dok su u Velikoj Gorici pobijedili 2-1, piše HRT.

Novom pobjedom Dinamo je nastavio s pritiskom na vodeću Rijeku. Trenutačno Dinamo ima dva boda manje od Rijeke koja u nedjelju igra dvoboj ovog kola, gostovanje u Puli kod Istre 1961.

Idućeg tjedna Dinamo će odraditi zaostali susret protiv Varaždina. Gorica je ostala na šestom mjestu ljestvice.