Dani Olmo prvi put zatresao mrežu u dresu Leipziga

Španjolac Dani Olmo zabio je prvi gol u dresu RB Leipziga!

U trećem kolu njemačkog kupa Leipzig je gostovao kod Eintrachta koji je nakon nešto više od 50 minuta imao vodstvo od 2:0. Za 1:0 pogodio je Andre Silva u 16. minuti iz jedanaesterca. A na 2:0 povisio je srpski krilni napadač Filip Kostić u 51. minuti.

A bivši igrač Dinama zaigrao je od početka drugog poluvremena i u 69. minuti krasno je zabio za smanjenje rezultata 2:1.

Olmo je pokrenuo akciju kod pogotka, krasnom dugom loptom je proigrao Ange lina na lijevom krilu, ovaj je vratio loptu po sredini, a Španjolac iz prve krasno pogađa s ruba šesnaesterca.

Ipak do izjednačenja nije došlo nego je Filip Kostić svojim drugim pogotkom na utakmici u sudačkoj nadokandi potvrdio pobjedu Eintrachta koji je prošao dalje s rezultatom 3:1.