Dan zaljubljenih: Crvene ruže najtraženiji izbor u Širokom Brijegu

Širokobriježani i ove godine Dan zaljubljenih obilježavaju tradicionalnim simbolima pažnje. Na nekoliko mjesta u gradu ulični prodavači nude crvene ruže kojima sugrađani darivaju svoje ljepše polovice.

Pojedinačna ruža prodaje se po cijeni već od 7 KM, a trgovci su za portal Jabuka.tv potvrdili da su zadovoljni prodajom.

Uz uličnu ponudu, lokalne cvjećarnice nude i gotove aranžmane čije se cijene većinom kreću od 20 do 40 KM.

Dodatnu notu ovogodišnjem Valentinovu daju dva uzastopna koncerta Thompsona u dvorani na Pecari. Nakon sinoćnjeg nastupa, drugi se održava upravo večeras, 14. veljače, čime se zaokružuje glazbeni program u gradu.

(www.jabuka.tv)





9 komentara

  • Sta kazu, u inozemstvu se rade 2 posla, ili vise, pa ovi ponosni, “bogati” Hercegovci, ajde sto rade 2 ili 3 posla da prezive, nego sve iz kuce iznesose, prodase, i plus jos neke satore rastvorise, sve ne bi li se izgurao mjesec.

    • Pao se odnekud s velike visine, a nisi imao zaštitnu opremu, stvarno kakve veze ima to tvoje s temom. Ne sramoti se više

  • Ja i moja cura smo puno sretniji i zaljubljeniji na instagramu i statusima nego u stvarnosti. Takodjer ja sam puno bogatiji i uspjesniji a ona ljepsa na instagramu. Kako da nam veza prezivi kad se stvarno sastanemo u stvarnosti. Ima li neko neki savjet? Da nastavimo lagati i pretvarati se da nam drugi zavide na naspj sreci, ljubavi i bogatstvu ili da se uistinu pogledamo u ogledalo. Molim samo strucne savjete.

Komentiraj: