CSKA razbio Real u Madridu i – ispao iz Europe

CSKA je u skupini G u prvoj utakmici senzacionalno pobijedio Real Madrid golom Nikole Vlašića, a ruska momčad slavila je i u drugom susretu s prvakom Europe.

Na Santiago Bernabeuu bilo je 3:0 za CSKA, a Vlašić je i ovoga puta sudjelovao u golu. U 73. minuti prihvatio je loptu u šesnaestercu Reala i vratio za Arnora Sigurdssona, koji je preciznim udarcem svladao Thibauta Courtoisa.

Prva dva gola Čalov i Šenikov u 37. i 43. minuti. Real je igra sa šarenim sastavom u kojem nije bilo Luke Modrića, ali i dalje je to bila vrlo respektabilna momčad s igračima poput Asensija, Isca i kapetana Marcela, piše Gol.hr.

Pomalo bizarno u cijeloj priči je što je CSKA ispao iz Europe unatoč dvije velike pobjede. Viktoria Plzen pobijedila je Romu s 2:1; imaju isti broj bodova kao i CSKA, ali i bolji međusobni omjer koji im osigurava treće mjesto i Europsku ligu.