Cro Star u Vogošći osvojio devet odličja

U Vogošći je na jučerašnjem natjecanju šest natjecatelja mostarskog taekwondo kluba Cro Star izborilo za 9 medalja i 2 ekipna pehara. Osvojeno je 5 zlata, 2 srebra i 2 bronce, a u ekipnom poretku je Cro Star zauzeo 3. mjesto u mlađim kadetima i 3. mjesto u disciplini kick.

Andrej Matić osvojio je dva zlata, a njegov mlađi brat Dorijan Matić izborio se za zlato i broncu.

Viktoria Penavić je osvojila zlato i srebro, a njena mlađa sestra Barbara Penavić osvojila je srebro.

Roko Baković se izborio za zlato, a Nika Šunjić za broncu.

Turnir Vogošća Grand Prix 2017. održan je u sportskoj dvorani „Amel Bečković“ u Vogošći, a koristila se elektronska oprema Daedo.

Ekipu u Vogošću je vodio trener Miran Đorđevski, koji je ujedno i jedan od najboljih sudaca u Taekwondo Savezu BiH.

„Svi natjecatelji su bili jako motivirani i zaista su ostvarili odličan rezultat. Uvjerljivo su dominirali svojim kategorijama, a dodatno su motivirani i činjenicom da je naš turnir Mostar Open sve bliže, 4.11., a to je najveći taekwondo turnir u BiH i jedan od najvećih taekwondo turnira u regiji, pa su ovi nastupi priprema za Mostar“ – rekla je Klaudia Marić, trenerica mostarskog Cro Stara.