CRNAČ 2012: Rezultati i raspored utakmica

Donosimo vam rezultate utakmica od četvrtka i raspored utakmica za petak na Malonogometnom turniru Crnač 2012:

Rezultati, četvrtak, 7.6.

19:00h – Blau Grana vs Ljuti Dolac – 0:7
20:00h – Dom Zdravlja vs Crne Lokve – 2:4
21:00h – ŠCR Tucak vs Caffe Diamond Paloč doo. Uskoplje – 3:0
22:00h – Mara Mićanova vs Rodoč – 2:7

Raspored, petak, 8.6.
19:00h – Protehna vs Tomo Šped
20:00h – Udruga Beta vs Kukuriku Koalicija
21:00h – Europrodukt vs Miškić Bus
22:00h – Caffe bar Cult vs Europrofil Imotski

Rezultati, ponedjeljak, 11.6.
19:30h – BrandBox Micra Matic vs Provo Dobrič – 10:0
20:30h – Caffe Robo vs SCR. Tucak – 1:3
21:30h – Korak vs AL Jozić – 6:3

Raspored, utorak, 12.6.
19:30h – BrandBox Micra Matic vs Rodoč
20:30h – Tropicana Posušje vs Crne Lokve
21:30h – Dobrkovići vs Miškić Bus

Rezultati, utorak, 12.6.
19:30h – BrandBox Micra Matic vs Rodoč – 2:0
20:30h – Tropicana Šišović Posušje vs Crne Lokve – 7:5 (3:3)
21:30h – Dobrkovići vs Miškić Bus 4:3

Raspored, srijeda, 13.6.
19:30h – AutoLijanovići Mercedes-Benz Mostar vs SCR Tucak
20:30h – Udruga Dragovoljaca Beta vs Tomo Šped
21:30h – Mepas vs Caffe bar Cult

Rezultati, srijeda, 13.6.
19:30h – AutoLijanovići Mercedes-Benz Mostar vs Ljuti Dolac – 3:0
20:30h – Udruga Dragovoljaca Beta vs Tomo Šped – 1:3
21:30h – Mepas vs Caffe bar Cult – 9:0

AutoLijanovići Mercedes-Benz Mostar i Mepas su dosta lagano prošli, a Udruga Beta nije imala sreće iako su bili bolji tijekom susreta.

Za Mepas su nastupili hrvatski reprezentativci Bogdanović, Bajrušević, Novak, Jelovčić, Mijatović, za ‘Lijanoviće’ Suton i Marinović, a za Tomu Šped bivši reprezentativac Tomičić te srpski reprezentativac Raič i Stanković.

Raspored, četvrtak, 14.6., četvrtfinale:
20:30h – BrandBox Micra Matic vs Tropicana Šišović Posušje
21:30h – Dobrkovići vs Tomo Šped

Rezultati, četvrtak, 14.6., četvrtfinale,
21:00h – BrandBox Mikra Matic vs Tropicana Šišović Posušje – 5:2
22:00h – Dobrkovići vs Tomo Šped – 0:4

Raspored za subotu, 16.6., četvrtfinale,
20:00h – AutoLijanovići Mercedes-Benz vs ŠRC Tucak
21:00h – Mepas vs Korak

Polufinale
22:00h – BrandBox Mikra Matic vs Tomo Šped
23:00h – pobjednik AutoLijanovići Mercedes-Benz vs ŠRC Tucak vs pobjednik Mepas vs Korak

Rezultati, 16.6.
20:00h – AutoLijanovići Mercedes-Benz vs ŠRC Tucak – 5:1
21:00h – Mepas vs Korak – 3:2

Polufinale:
22:00h – BrandBox Mikra Matic vs Tomo Šped – 2:1
23:00h – AutoLijanovići Mercedes-Benz vs Mepas – 4:5 (1:1)

[toggle title=”Klikni za prikaz fotogalerije”]

[/toggle]

(www.jabuka.tv)




Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.