Cristiano Ronaldo postigao hat-trick protiv Seville, osmica Barcelone

Nogometaši Reala iz Madrida 3:2 pobjedom na gostovanju kod Seville u 35. kolu ponovno su se primakli vodećoj Barceloni na dva boda zaostatka na vrhu ljestvice Primere.

Junak pobjede “kraljevskog” kluba bio je Cristiano Ronaldo koji je postigao sva tri gola za Real, prva dva u razmaku od tek nešto više od minute, u 36. i 37., a trećega u 69. minuti. Prvi gol za Sevillu postigao je Bacca (45+2-11m), a drugoga Iborra (79).

A massive Cristiano Ronaldo hat-trick keeps La Liga title race alive Enorme hat-trick de Ronaldo para mantener el pulso por la Liga

Posted by Real Madrid C.F. on 2. svibnja 2015

Real sada ima 85 bodova, dok je Barcelona na vrhu sa 87, a do kraja sezone ostala su tri kola. Sevilla je ostala peta sa 69 bodova, koliko ima i četvrta Valencia koja u nedjelju dočekuje Eibar.

Veznjak hrvatske reprezentacije Ivan Rakitić bio je strijelac i asistent u visokoj 8:0 pobjedi Barcelone na gostovanju kod posljednje Cordobe.

AMAZING! Cristiano Ronaldo is now the player with most hat-tricks in Real Madrid’s history! LEGEND!¡Cristiano Ronaldo ya es el jugador con más hat-tricks en la historia del Real Madrid! ¡LEYENDA! #HalaMadrid

Posted by Real Madrid C.F. on 3. svibnja 2015

Hat-trick je zabio Luis Suarez, a dva gola dodao je Leo Messi. Po jedan su postigli Pique i Neymar.

Zanimljivo je da su Real i Barca zabili po 105 golova dosad, čak 40 više od trećeg Atletica.