Ćorić: Pobjeda Tuzle je mogla biti i uvjerljivija, brine nas ozljeda jednog od glavnih igrača

Posušje je u subotu navečer na Tušnju teško poraženo od Tuzla Cityja rezultatom 4:1 u sklopu petog kola Premijer lige BiH.

Ovo je bio četvrti poraz za klub s Mokrog Doca u pet utakmica, a trener Denis Ćorić nakon utakmice istaknuo je da je momčad iz Simin Hana zasluženo slavila i da je rezultat mogao biti i uvjerljiviji.

Čestitam Tuzla Cityju na apsolutno zasluženoj pobjedi. Što se tiče same utakmice – loše otvaranje i 2:0 u 20 minuta. Pored ta dva gola, ovo što smo vidjeli trebali su zabiti još dva, rekao je razočarani Ćorić te dodao:

Poslije tih 20 minuta malo smo uspostavili igru. Ali, to prvo poluvrijeme apsolutno je pripalo momčadi Tuzla City. Završilo je samo 2:0. Drugo poluvrijeme nije bilo loše, ali evidentna je razlika u kvaliteti na nekim mjestima. Kada se pogleda svih 90 minuta, bez ikakve mrlje čista i zaslužena pobjeda Tuzla Cityja, zaključio je Ćorić.

Otkrio je i kako se iskusni branič Josip Barišić ozlijedio, što je veliki hendikep za Posušje, prenosi SCSport.

Mi se okrećemo idućoj utakmici. Najveći naš problem je što nam se ozlijedio jedan od glavnih igrača Bare (Barišić op.a). Idemo se prije svega odmoriti i pripremiti za utakmicu protiv Leotara, kazao je Ćorić.