City nakon velikog preokreta došao do naslova prvaka Premier lige

Kakva ludnica u zadnjem kolu Premier lige. Manchester City bio je u žestokom nokdaunu, Pep Guardiola je u očaju šetao uz rub terena, Aston Villa vodila je 2:0, ali nije izdržala.

Steven Gerrard imao je priliku postati Liverpoolov junak još jednom, ali Cityju se jednostavno otvorilo i u samo šest minuta napravio je veliki preokret i stigao do pobjede 3:2.

City je najvećim dijelom susreta bio nervozan, u grču i Aston Villa je to iskoristila te došla do dva pogotka.

Prvo je Matty Cash pogodio za 1:0, a onda je u drugom dijelu Philippe Coutinho vratio boju u lice svom bivšem klubu Liverpoolu odvevši Aston Villu na 2:0.

Ali pritisak Cityja bio je enorman, a kada je prva lopta završila u Olsenovoj mreži, priči je bio kraj. Otvorilo se, gosti su potpuno potisnuti i City je došao do velikog preokreta, piše Sportnet.hr.

Prvo je Ilkay Gündogan zabio za 1:2, zatim je Rodri lijepo pogodio za 2:2 da bi Gündogan novim golom pokrenuo totalnu euforiju na Etihadu.

Sve se to događalo od 76. do 81. minute i snovi Liverpoola o naslovu prvaka su propali. Do kraja susreta Aston Villa nije zaprijetila i City je proslavio titulu prvaka.