City na pogon Hrvata, zabili Kovačić i Gvardiol

Manchester City svladao je Luton s 5:1 u dvoboju 33. kola engleske Premier lige.

U strijelce su se upisala oba hrvatska reprezentativca koja igraju u dresu Građana, Mateo Kovačić i Joško Gvardiol.

City je poveo već u 2. minuti autogolom Hashioke, a s tim rezultatom se otišlo i na odmor.

U drugom poluvremenu smo mogli vidjeti pravu poslasticu počevši s volejom s 15-ak metara Kovačića u 64. minuti.

Haaland zabija za 3:0 u 74. minuti iz jedanaesterca, potom Barkley smanjuje na 3:1, da bi Gvardiol asistirao Dokuu za 4:1.

Nakon toga i sam postiže pogodak za konačan rezultat od 5:1 koji je ujedno njegov drugi u samo pet dana.