City izbacio PSG, sjajni Ronaldo odveo Real u polufinale

U utorak navečer su odigrane dvije uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka, a plasman u polufinale izborili su Real Madrid i Manchester City, javlja agencija Anadolija.

Manchester City je, nakon 2:2 u Parizu, upisao pobjedu od 1:0 protiv Paris Saint-Germaina (PSG) što im je osiguralo polufinale Lige prvaka. Jedini pogodak na utakmici je postigao Kevin De Bruyne u 76. minuti. Mogao je City i ranije do pogotka, no u 30. minuti Sergio Aguero promašio je jedanaesterac.

Real Madrid je nakon poraza u Njemačkoj od 0:2 na “Santiago Bernabeu” velikim preokretom uspio nadoknaditi zaostatak i svladati Wolfsburg s 3:0 te se tako plasirati među četiri najbolje momčadi u Europi. Sva tri pogotka za Real je postigao Cristiano Ronaldo, u 16., 17., i 77. minuti utakmice, javlja Anadolija.

U srijedu su na programu preostala dva uzvratna susreta četvrtfinala Lige prvaka, a sastaju se Atletico Madrid – Barcelona te Benfica – Bayern Munchen.