Burno slavlje u svlačionici: Atalantin trener zaplesao i oduševio

U posljednjem kolu grupne faze skupine C Atalanta je u Harkivu pobijedila Šahtar sa 3-0 osvojivši drugo mjesto u skupini ispred Šahtara i Dinama.

Talijani su tako u prvom nastupu u Ligi prvaka odmah izborili osminu finala, a posebno je impresivno što su to ostvarili sa sedam bodova u posljednja tri kola.

Gosti su poveli u 68. minuti golom Timothyja Castagnea, a pobjedu Atalante potvrdio je Mario Pašalić u 80. minuti. Do kraja utakmice zabio je i Gosens u petoj minuti nadoknade.

U svlačionici u Harkivu poslije utakmice nastupilo je veliko slavlje koje je UEFA objavila na službenom Twitter profilu.

Posebno je oduševio ples Gian Piera Gasperinija, iskusnog talijanskog stručnjaka koji sjedi na klupi Atalante.