Borac s igračem više slavio protiv Veleža za rekordan niz

Borac je pobijedio Velež 2:0 u jednom od derbija 9. kola Premijer lige BiH igranom u nedjelju navečer u Banjoj Luci.

Velež je veći dio utakmice odigrao s igračem manje nakon što je u ranoj fazi isključen Asmir Suljić. Veznjak Veleža prvi je žuti karton dobio u 10. minuti, a drugi isključujući deset minuta kasnije.

Gosti su se držali do 51. minuti kada je fantastičan pogodak s 20 metara postigao Zoran Kvržić.

Konačnih 2:0 postavio je Stojan Vranješ u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Zrinjski slavio u Konjicu, GOŠK izgubio nakon nevjerojatnog preokreta

Bila je to rekordna sedma uzastopna pobjeda Borca nakon koje su se Banjalučani učvrstili na vrhu ljestvice.

Ranije u nedjelju Zrinjski je u Konjicu pobijedio Igman 2:0, dok je Sloga u Doboju velikim preokretom svladala GOŠK 3:2.

Kolo će u ponedjeljak (18:00 sati) zaključiti Željezničar i Široki Brijeg.