Borac deklasirao GOŠK, Terzić zabio s više od 50 metara

U utakmici 21. kola Premijer lige BiH Borac je na svom terenu nadigrao GOŠK s visokih 3:0.

Domaćini do vodstva dolaze već u 8. minuti, kada za Borac spektakularan prvijenac postiže David Vuković.

Strijelac drugog pogotka bio je Jovo Lukić u 62. minuti kojemu je ovo bio i deveti pogodak u sezoni.

U 65. minuti za Borac ponovno zabija Vasilije Terzić, čiji pogodak s polovice terena zasigurno ulazi i u konkurenciju za najbolji gol sezone.

Borac je ovom pobjedom povećao bodovnu prednost u odnosu na drugoplasirani Zrinjski te je trenutno prvi na ljestvici s 52 boda.