Bojan Bogdanović sa zvukom sirene pogodio tricu za pobjedu

Utah Jazz je slavio na teškom gostovanju kod Houston Rocketsa rezultatom 114:113.

Jako bitna utakmica se igrala u Texasu jer su se suočili Jazzeri i Rocketsi koji se nalaze na 4. odnosno 5. poziciji Zapada. Pobjedom Houstona bi se pozicije zamijenile, ali ovom pobjedom Jazzeri su došli do omjera 34-18 dok je Houston trenutno na omjeru 33-20.

Utakmica je bila napeta do zadnje sekunde, doslovno, jer je Bojan Bogdanović sa zvukom sirene pogodio tricu za pobjedu Utah Jazza.

Bojan nije zavidno igrao tijekom utakmice jer je šutirao samo 0/4 iz igre sve do zadnje četvrtine. U zadnjim minutama utakmice je pogodio 2 jako bitne trice od kojih je druga trica Jazzerima donijela pobjedu. “Nisam trebao biti na parketu“, rekao je Bojan skromno zbog toga što ga šut “nije slušao” tijekom prve 3/4 utakmice.