Bogdanović standardno dobar u pobjedi Jazza, Šarićev double-double protiv Rocketsa

Do 13. pobjede sezone stigla je Utah Jazz koja je na domaćem parketu bila bolja od Memphis Grizzlesa sa 126:112.

Osim tijekom prvog poluvremena, domaćin je stalno bio u vodstvu, a nakon prve 24 minute imao je 15 poena prednosti (69:54). U nastavku susreta gosti su se u jednom trenutku spustili na minus sedam, no više od toga nije išlo.

Donovan Mitchell predvodio je Jazz s 22 poena, a odmah iza njega bio je Bojan Bogdanović s 19 poena (3/7 za dva, 2/6 za tricu, slobodna bacanja 7/7), šest skokova i dvije asistencije za 31 minutu na terenu. 19 poena, 11 skokova i pet asistencija dodao je Rudy Gobert.

Najbolji je kod gostujuće momčadi bio Jaren Jackson Jr. s 26 poena.

Houston Rocketsi svladali su na domaćem terenu Phoenix Sunse sa 115:109, a bila je to gotovo pa ravnopravna utakmica sve do same završnice susreta koju je odlučio James Harden. Igrač Rocketsa ubacio je sve poene svoje momčadi u seriji 13:6 kojom je ista momčad povela sa sedam razlike (102:95) te ju do kraja nije ispustila.

Harden je susret zaključio s 34 poena i šest skokova, Ben McLemore dodao je 27 poena, a Russell Westbrook 24 poena, 14 skokova i 11 asistencija, prenosi Sportnet.hr.

Devin Booker predvodio je Sunse s 35 poena i pet asistencija, a Dario Šarić ubilježio je 13 poena (2/2 za dva, 3/8 za tricu), 12 skokova i pet asistencija za 31 i pol minutu na terenu.