Bivši igrač Širokog Brijega postao igrač s najviše žutih kartona u sezoni

Gorica je jučer kod Rudeša izgubila važne bodove u borbi za Europu, završilo je 1:1 u 32. kolu HNL-a. U toj utakmici svoj 16. žuti karton u sezoni dobio je Goričin 29-godišnji veznjak Mario Marina i tako se upisao u povijest.

Naime, nijedan igrač u povijesti 1. HNL-a nije dobio više javnih opomena u jednoj sezoni od vogo rođenog Bugojanca, prenosi Index.hr.

Jučer je požutio zbog oštrog starta u 37. minuti, a pred kraj je mogao donijeti pobjedu svojoj momčadi.

Marina, jedan od najomiljenijih igrača u Gorici, pravi je defenzivni univerzalac, može igrati na poziciji stopera i zadnjeg veznog, a u Goricu se vratio 2017. iz Širokog Brijega.

Ove sezone ima 25 nastupa, dva gola i dvije asistencije.

Pred 200 gledatelja Gorica je povela u 17. minuti golom Sheriffa N’Diayea iz kaznenog udarca, da bi bez pobjede ostala sedam minuta prije kraja kad je u gužvi izjednačio Tomislav Mrkonjić.