BiH izgubila od Nizozemske i ispala iz elitnog razreda Lige nacija

Nogometna reprezentacija BiH poražena je 3:1 od Nizozemske u susretu 5. kola skupine 1 Lige nacija igranom u Amsterdamu.

BiH je ovim porazom definitivno ispala iz elitne A lige ovog natjecanja te se od sljedeće sezone vraća u Ligu B.

Već nakon 13 minuta Nizozemci su vodili 2:0, a oba pogotka postigao je Georginio Wijnaldum (6. i 13.) te se s tim rezultatom otišlo na odmor.

Domaćini su sve dvojbe riješili u 55. minuti kada je za 3:0 strijelac bio Memphis Depay. Zmajevi su u 63. minuti uspjeli ublažiti poraz kad je pogodak postigao Smail Prevljak koji je u igru ušao samo dvije minute ranije.

Zmajevi već u srijedu igraju posljednji meč ovoga izdanja Lige nacija kada će na Grbavici od 20 sati i 45 minuta dočekati selekciju Italije.