Bez pogodaka u dvoboju Zrinjskog i Sloge

Sloga i Zrinjski odigrali su neriješeno (0:0) u prvoj polufinalnoj utakmici igranoj u srijedu u Modriči.

Zrinjski je agresivnije krenuo u susret. Već u petoj minuti, Savić je pokušao šutirati s 16 metara, ali njegov udarac je blokiran.

U 12. minuti, Sloga je uzvratila s prilikom nakon lijepog proboja Veselinovića i centaršuta, ali Šunjić je dobro intervenirao ispred Vidića.

Nakon početnih prilika, utakmica je postala tvrda, s obje strane oprezne. U 35. minuti, Zrinjski je imao priliku nakon kornera, ali pokušaj Miljanovića nije završio u golu.

Pred kraj prvog poluvremena, incident u kaznenom prostoru Zrinjskog rezultirao je žutim kartonom za Redžića zbog simuliranja.

Drugo poluvrijeme započelo je slično kao i prvo, s mnogo dugih lopti i borbe na sredini terena. U 60. minuti, prva opasnija prilika za goste završila je s udarcem Memije koji je otišao visoko preko gola.

Konačni rezultat utakmice bio je 0:0, bez većih uzbuđenja do kraja susreta, pa će odluka o finalistu Kupa BiH pasti 17. travnja u Mostaru.