Bez pobjednika u prijateljskom susretu Širokog i Slobode

Nogometaši Širokog odigrali su pripremu utakmicu protiv tuzlanske Slobode, a susret je završio rezultatom 1:1.

Utakmica je odigrana na Kupresu, a ekipa Širokog Brijega povela je lijepim pogotkom Pejića u 31. minuti susreta.

Tuzlanski premijerligaš izjednačio je rezultat na 1:1 u drugom poluvremenu. Kurtalić je bio strijelac pogotka u 53. minuti.

Za NK Široki Brijeg nastupili su: Josipović, Valinčić, Mašić, Bruno Oliviera, Turković, Pejić, Ćavar, Prusina, Kpan, Vukoja, Rozić. (još su igrali: Puljić, Medić, Pranjić, Šuto, Lasić, Martić, Kolenda, Ljubić, Knežević, Taddei, Sesar, Lukić).

Dok su za FK Sloboda igrali:  Bukvić, Osmanković, Devedžić, Kapetanović, Osmić, Kurtalić, Delić, Husejinović, Maksimović, Mehmedović, Alić (još su igrali: Beganović, Saletović, Jusić, Mujarić, Sejmenović, Ćivić, Peharić, Mekić, Mahmud Ali).