Bender ostao bez koša, Hezonja zabio samo dva

Sinoć su na NBA terene istrčala dva Hrvata Mario Hezonja i Dragan Bedner čije su momčadi Portalnd Trail Blazers i Golden State Warriorsi poraženi, a njih dvojica nisu ostvarila zapažen učinak.

Portland Trail Blazers su izgubili u gostima od Boston Celticsa 106-118, a domaću je momčad do pobjede vodio Jayson Tatum koji je utakmicu završio sa 36 koševa, od čega je osam trica.

Jaylen Brown je dodao 24 koša i sedam skokova za 13. pobjedu Bostona u zadnjih 16 utakmica.

U redovima Portlanda najbolji je bio CJ McCollum sa 28 koševa, 10 asistencija i tri bloka, dok je Hassan Whiteside dodao 18 poena i 19 skokova. Mario Hezonja je odigrao 15 minuta i u tom je vremenu zabio dva koša (šut iz igre 1/3, trice 0/3) uz jednu ukradenu loptu, javlja Hina.

Novi klub Dragana Bendera Golden State Warriorsi su upisali još jedan poraz, na njihovom su ih terenu pobijedili Sacramento Kingsi sa 112-94.

Sacramento, koji nije gubio ni u jednom trenutku susreta, predvodili su Harrison Barnes i De’Aaron Fox sa po 21 pogotkom.

Marquese Chriss je bio najbolji pojedinac Golden Statea sa 21 košem i 10 skokova, a Bender je u 25 minuta na terenu upisao četiri promašaja od čega dva s linije trica, te dodao tome pet skokova, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu, javila je Hina.