Bender odličan u debiju u dresu Bucksa

Milwaukee, Orlando, New York i New Orleans stigli su do pobjeda u predsezonskim utakmicama najjače lige svijeta.

Bucksi su u prvoj provjeri bili bolji od Bullsa u Chicagu 122:112, a ključna je bila treća četvrtina kada su gosti otišli na maksimalnih 16 poena prednosti. Domaćin se u posljednjoj četvrtini uspio vratiti, smanji minus na svega 111:106, ali je Milwaukee u finišu bio mnogo sigurniji.

Po 14 poena postigli su Lopez i Mason, jedan manje upisao je Lopez. Dragan Bender je debitirao za Buckse, a u 18 minuta ubacio je 12 poena, dodao sedam skokova i dvije asistencije. Kod Bullsa Lavine je ubacio 16, Markkanen 14, a White i Gafford po 12.

Atlanta je do sredine druge četvrtine parirala New Orleansu, ali su Pelicansi na poluvreme otišli s 14 poena prednosti i kasnije rutinski dvoboj priveli kraju za konačnih 133:109.

Holiday je bio najbolji s 21 poenom, Ingram je dodao 19, a prvi pick sa drafta 2019. Zion Williamson na debiju je upisao 16 poena (6/13 iz igre, 0/2 za dva, 4/7 slobodna bacanja), uz 7 skokova i po 3 asistencije i ukradene lopte. Za Atlantu Bembry je ubacio 16 poena.

Orlando je u Michiganu došao do druge pobjede u predsezoni nakon što su svladali Detroit 115:91.

Gordon je prednjačio s 25 poena, Isaac je dodao 16, uz 7 skokova i 5 asistencija. U poraženoj momčaci Wood je bio najefikasniji s 19 poena

Uspješni na startu bili su i košarkaši New Yorka, koji su u Washingtonu pobijedili Wizardse 104:99. Knicksi su u trećoj četvrtini prokockali 18 poena prednosti stečenih u drugoj četvrtini, ali su u posljednjih 12 minuta ponovo zaigrali mnogo bolje i bez većih poteškoća došli do pobjede, prenosi Sportklub.

Po 17 poena za Knickse postigli su Morris i treći pick s ovogodišnjeg drafta Barrett. U poraženoj momčadi Wagner je prednjačio sa 16 poena.