Barcelona sjajnim golom Luisa Suareza slavila protiv Valencije!

Nogometaši Barcelone slavili su u prvoj utakmici Kupa kralja protiv Valencije. Katalonci su na Nou Campu slavili s minimalnih 1:0, a pogodak za pobjedu u 67. minuti zabio je Luis Suarez.

Barcelona je bila bolja tijekom cijele utakmice, no samo je jedna od 16 lopti upućenih prema golu Valencije završila u mreži. Igrači Barcelone bili su prilično neprecizni, jer su samo četiri od 16 udaraca išli u okvir gola.

U 67. minuti Messi je probio obranu gostiju, s gol-aut linije nabacio je povratnu loptu na glavu Luisa Suareza koji je neobranjivo zabio u gornji lijevi kut gostujućeg vratara.

Ivan Rakitić igrao je do 68. minute kada ga je zamijenio Paulinho, javlja Gol.hr.

Uzvratni susret na rasporedu je za tjedan dana u Valenciji.

BARCELONA – VALENCIA 1:0