Banjalučki Borac osvetio Zrinjskoga

Nogometaši Borca osvojili su treće mjesto na Arena Kupu u Medulinu. Izabranici Igora Jankovića u borbi za treće mjesto svladali su momčad Cibalije iz Vinkovaca rezultatom 3:0.

Dvostruki strijelac za banjalučki tim bio je Petar Kunić u 20. i 62. minutu. Kod prvog gola iskoristio je jednu dubinsku loptu Janičića, te grešku stopera Cibalije, dok je kod drugog glavom odlično reagirao nakon jedne intervencije vratara vinkovačkog tima. Treći gol djelo je kapetana Nemanje Janičića u 79. minutu, koji je bio najviši u skoku nakon jednog kornera, javlja SportSport.ba.

Podsjetimo, Cibalia je prethodno na ovom turniru u skupnom dijelu natjecanja svladala aktualnog bh prvaka HŠK Zrinjski iz Mostara.

Trener Borca Igor Janković u potpunosti može biti zadovoljan prikazanim na pripremama u Medulinu, ali i onim što su njegovi igrači prikazali na ove četiri utakmice. Treba istaći i to da je momčad i u susretu protiv Intera, koji je izgubila rezultatom 2:0 djelovala veoma dobro, čak i bolje od suparnika dok je na terenu bio prvi tim, govore izvješća iz Medulina.

Borac – Cibalia 3:0 (1:0)

FK BORAC: Savatović, Kondić, Janičić, Puzigaća, Zekanović, Burazor, Radulović, Karić, Veselinović, Mahović, Kunić. Još su igrali: Bajsić, Glišić, I. Danilović, Žeravica, Majkić, Čudić, V. Danilović, Zarić, Arsić, Ilić, Bunić. Trener: Igor Janković.

HNK CIBALIA: Brkić, Krstulović-Opara, Soldo, Oršolić, Karaula, Mrdeša, Mamić, Filipović, Marić, Kraljević, Mlakić. Još su igrali: Šubarić, Rubić, Karamarko, Muženjak, Dabro, Tomašević, Ikić, Kordić, Križanović, Vitaić, Dalipi, Peričić, Galić. Trener: Mladen Bartolović.