ATP Toronto: Ćorić u drugom kolu protiv Čilića

U drugom kolu Bornu Ćorića čeka najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić s kojim je do sada igrao šest puta i upisao isto toliko poraza.

Hrvatski tenisač Borna Ćorić (ATP-20.) igrat će u drugom kolu teniskog ATP turnira u Torontu protiv najboljeg hrvatskog tenisača Marina Čilića nakon što je u prvom kolu lako sa 6:4, 6:3 poslije sat i 19 minuta igre eliminirao domaćeg tenisača Vaseka Pospišila (ATP-94.).

Ćorić nije imao puno problema protiv Kanađanina, u prvom setu koji je trajao 39 minuta uzeo mu je jedan servis, a u drugom dva puta. Svoj servis hrvatski tenisač nije gubio ni jednom.

Ćorić je u meču servirao šest aseva, a Pospišil pet. Hrvatski tenisač je na prvom servisu realizirao 92 posto poena, a na drugom 64 posto, dok je Kanađanin imao realizaciju na prvom servisu 66 posto, a na drugom 48 posto, piše Gol.hr.

Ovo je bio drugi međusobni ogled između Ćorića i Pospišila i druga pobjeda hrvatskog tenisača.

U drugom kolu Ćorića čeka najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić s kojim je do sada igrao šest puta i upisao isto toliko poraza.