Albanci poveli protiv Širokog pa im navijači prekinuli utakmicu

Uzvratna utakmica prvog kola kvalifikacija za Konferencijsku ligu između Vllaznije i Širokoga Brijega prekinuta je u 48. minuti.

Susret se igra pred skoro 10.000 gledatelja na stadionu Loro Borici u Skadru.

Albanska momčad povela je 1:0 u 46. minuti preko Fahrudina Đurđevića, a domaći navijači su pogodak očito burno proslavili te izazvali prekid zbog ubacivanja baklji u teren. U prvom susretu Široki je slavio s 3:1.

Švedski sudac Kaspar Sjöberg povukao je igrače u svlačionice.

Prekid je trajao osam minuta.

Podsjećamo, sudac je nakratko prekinuo utakmicu i u 10. minuti zbog incidenta na tribini domaćih navijača koji su u nekoliko navrata palili baklje.

Kratka europska avantura: Vllaznia razbila Široki Brijeg