Široki uvjerljiv protiv Pelistera

Na turniru ABA 2 lige koji se igra na Pecari košarkaši Širokog pobijedili su Pelister rezultatom 75:66.

Širokobriježani su dobro otvorili utakmicu, prva četvrtina završena je rezultatom 19:17 u korist domaćina, nakon čega protivnička ekipa nakratko preuzima dominaciju.

Tako u drugoj četvrtini Pelister pobjeđuje s 20:12, ali se Širokobriježani ponovno uspijevaju vratiti i nametnuti svoj tempo sve do kraja utakmice.

Široki završava treću četvrtinu s odličnih 22:13, kao i posljednju četvrtinu s 22:16.

Najbolji u redovima Širokog bili su Zachary Nutall s postignutih 29 koševa i Martin Junaković s 16 koševa.

U redovima Pelistera istaknuli su se Stefan Mijović i Andrej Magdevski s po 12 koševa.

Široki u srijedu na Pecari dočekuje Helios iz Domžala, a utakmica počinje u 18 sati.