Mrtvi mačić u vrećici i drugi teško ozlijeđeni pronađeni su ovoga četvrtka poslijepodne u blizini jedne obiteljske kuće u krugu Duhanske stanice u Širokom Brijegu.
Čitatelj portala Jabuka.tv koji je pronašao životinje, uznemiren prizorom, uklonio je uginulog mačića ostavljenog neposredno ispod prozora obiteljske kuće te opisao kako je pronašao još jednog mačića koji je, na sreću, preživio, ali se bori s teškim ozljedama.
Jedan je u vrećici bio mrtav, a drugi hoda okolo. Mali crni mačić, vidi se na njemu da je izranjavan, ima previše rana na sebi. Ali ovo je bezobrazno pod tuđi zid i prozor ostaviti mrtvog mačića, prepričava čitatelj za portal Jabuka.tv.
Ovaj okrutni čin izazvao je ogorčenje i nevjericu građana Širokog Brijega koji apeliraju da se ovakvi događaji ne ponavljaju.
(www.jabuka.tv | Foto: čitatelj)


Bože sačuvaj
Kako ih nije sram tko god da je uradio ovo ?? Gdje su kazne za takve psihopate ?? Jadne životinje ♥️ Boze gdje zivimo?? 😔😔
Kako ih nije sram tko god da je uradio ovo ?? Gdje su kazne za takve psihopate ?? Jadne životinje ♥️ Boze gdje zivimo?? 😔😔Jos sto je najzalosnije ni nemamo toliko veterinarskih stanica koliko bi jedan nazovi grad trebao imati ,zaslosno !!!!!!!!!
gradjani ogorceni