Posuški gospodarstvenici izabrali novo vodstvo, Šušnjar ostaje predsjednik

Bariša Šušnjar ponovno je izabran za predsjednika Udruge gospodarstvenika Posušje, a novi dvogodišnji mandat povjeren mu je na izbornoj skupštini održanoj na Blidinju.

U restoranu Staza na Blidinju u četvrtak, 25. lipnja, održana je 24. Skupština Udruge gospodarstvenika Posušje, koja je bila izvještajnog i izbornog karaktera.

U izvještajnom dijelu usvojeni su Financijsko izvješće za 2025. godinu i Izvješće o radu Udruge.

Za predsjednika Udruge na mandat od dvije godine ponovno je izabran Bariša Šušnjar iz tvrtke Binvest, dok je za dopredsjednika izabran Branimir Oreč iz tvrtke Kror.

Predsjednik Skupštine u sljedeće dvije godine bit će Tomislav Marić iz tvrtke KTM Brina.

Izabrani članovi upravnih tijela

U Upravni odbor izabrani su:

  • Dalibor Vican – Viza Trans,
  • Mario Begić – FeMis,
  • Jerko Gavran – Odvjetničko društvo Gavran,
  • Željko Pavković – Malucanović,
  • Josip Leko – Okel Invest.

U Upravni odbor po funkciji ulaze i predsjednik te dopredsjednik Udruge, koji su ujedno predsjednik i dopredsjednik Upravnog odbora.

U Nadzorni odbor izabrani su:

  • Damir Vican iz tvrtke Miviko,
  • Stipan Mrvelj iz tvrtke Mrvelji
  • Zoran Lončar iz tvrtke Zolo.

Udruga poslodavaca FBiH dobila novo vodstvo, Posušanin izabran za potpredsjednika

(www.jabuka.tv | Foto: UGP)





2 komentara

Komentiraj: