Proizvođač mlijeka Predrag Gojković prosuo je mlijeko ispred banjalučkog Vodovoda zbog višednevnih problema s vodosnabdijevanjem u naselju Barlovci.
Njegovo kućanstvo i farma ostali su potpuno bez vode duže od 48 sati, što je ugrozilo proces proizvodnje.
Gojković ističe kako je na ovaj radikalan potez bio prisiljen jer odgovorni danima ignoriraju apele mještana koji nemaju osnovne uvjete za rad.
Kako navodi, na ovaj potez se odlučio zbog dugotrajnog izostanka reakcije nadležnih službi.
(www.jabuka.tv | Foto: Facebook)


Jadni ljudi, žive od rada, a ne daju im ni to.
Vodovid sugdje isti ili nema vode ili voda teče mjesecima