Polog će 13. i 14. lipnja, s početkom u 18 sati, biti održane četvrte Dječje vatrogasne igre, događaj namijenjen najmlađima – igri, druženju i upoznavanju vatrogasnih vještina.
Tijekom dva dana očekuje se više od 170 djece iz Pologa i okolice, a program će biti ispunjen natjecanjima, smijehom, zabavom i vatrogasnim izazovima.
Svoj dolazak najavile su ekipe Profesionalne vatrogasne postrojbe Mostar, DVD-a Trebižat Ljubuški, DVD-a Ljuti Dolac, DVD-a Uzarić i DVD-a Kočerin, kao i Dječji vrtić Maslačak. Organizatori ističu kako je cilj okupljanja djeci približiti vatrogasni poziv kroz igru, zajedništvo i prilagođene aktivnosti.
Očekuje se mnogo zabave, natjecanja i zajedničkog druženja, a organizatori pozivaju sve građane da se pridruže programu 13. i 14. lipnja od 18 sati.
Vidimo se u Pologu, poručili su organizatori.
(www.jabuka.tv | Foto: ilustracija)


