Mostarski klub Daleka obala u novoj ljetnoj sezoni mijenja koncept rada te će vrata za posjetitelje otvarati isključivo petkom i subotom.
Iz kluba su potvrdili kako srijeda više neće biti radni dan, a fokus se u potpunosti prebacuje na dane vikenda.
Ove sezone, Daleka obala radi samo petkom i subotom. Srijedu preskačemo, a vikendom idemo na najjače. Vidimo se u Dalekoj – petkom i subotom, stoji u službenoj obavijesti menadžmenta kluba.
Ova promjena izravno utječe na noćni život u Mostaru, s obzirom na to da je Gradski bazen godinama bio središte zabave i sredinom tjedna.
(www.jabuka.tv)


Hoće li i droge biti na izvolte?
Sto vise to bolje