Mještani Ilindanske ulice i naselja Šušci na području Trna u Širokom Brijegu ostali su bez vodoopsrkbe u utorak u popodnevnim satima.
Kako je navedeno u obavijesti iz Javnog poduzeća “Vodovod i kanalizacija” d.o.o. Široki Brijeg, zbog kvara od 12:30 sati ova širokobriješka naselja ostala su bez vodoopskrbe do daljnjega.
Naši djelatnici su na terenu, poručili su iz širokobriješkog Vodovoda.
(www.jabuka.tv | Foto: ilustracija)


ja prolivan uvik po cesti
Kosir pjana
Mi nemamo vodovod nikako…kazu tamo za 20 godina ce biti…BRAVO KOMUMISTI SA BRIGA …VELOKI ” GRAD” NAPRIDNA ZUPANIJE!.