Mještani Trna ostali bez vode

Mještani Ilindanske ulice i naselja Šušci na području Trna u Širokom Brijegu ostali su bez vodoopsrkbe u utorak u popodnevnim satima.

Kako je navedeno u obavijesti iz Javnog poduzeća “Vodovod i kanalizacija” d.o.o. Široki Brijeg, zbog kvara od 12:30 sati ova širokobriješka naselja ostala su bez vodoopskrbe do daljnjega.

Naši djelatnici su na terenu, poručili su iz širokobriješkog Vodovoda.

(www.jabuka.tv | Foto: ilustracija)





3 komentara

Komentiraj: