Chelsea pozvao navijače na oprez u Napulju

Chelsea je pozvao svoje navijače koji su doputovali u Napulj na utakmicu Lige prvaka na dodatni oprez nakon što su dva navijača londonskog kluba završila u bolnici.

Klub je upoznat s incidentom koji se dogodio u utorak navečer u Napulju. Dvojici navijača ukazana je pomoć u bolnici nakon što su zadobili ozljede koje nisu opasne po život. Pozivamo sve navijače na oprez dok su u Napulju i da se drže savjeta koje je klub prethodno objavio, priopćeno je iz Chelseaja.

Zasad nema službenih informacija o tome kako su ozlijeđena dvojica navijača Chelseaja.

Oko 2.500 navijača Chelseaja ima ulaznice za utakmicu protiv Napolija koja se igra u srijedu u 21 sat na stadionu Diego Armando Maradona.

Uoči tog dvoboja engleski klub je pozvao svoje navijače da izbjegavaju šetnju po Napulju s oznakama Chelseaja, te da se okupe na unaprijed predviđenim mjestima s kojih će posebnim autobusima pod policijskom pratnjom biti prevezeni do stadiona.

Uoči zadnjeg kola grupne faze Lige prvaka Napoli je na 25. mjestu i treba mu pobjeda da bi izborio razigravanje u nokaut-fazi natjecanja, a Chelsea, koji je na osmom mjestu, ima priliku izboriti direktan plasman u osminu finala.

Tablice omogućuje Sofascore

(Hina | Foto: SSC Napoli)





Komentiraj: