Široki Brijeg: Objavljen inicijalni poziv za upis djece u nove prostore DV “Trnoružica”

Grad Široki Brijeg objavio je inicijalni poziv za upis djece u nove prostore Dječjeg vrtića “Trnoružica” Široki Brijeg.

Grad Široki Brijeg u sklopu Dječjeg vrtića “Trnoružica” Široki Brijeg uskoro otvara dva nova dodatna prostora za boravak djece, i to u:

  • Mjesnoj zajednici Privalj (u sklopu Osnovne škole)
  • Mjesnoj zajednici Ljuti Dolac (u sklopu Osnovne škole)

Otvaranjem novih objekata cilj je proširiti kapacitete vrtića te omogućiti upis što većeg broja predškolske djece.

Kako bismo kvalitetno isplanirali organizaciju rada u novim prostorima, pozivamo sve zainteresirane roditelje da podnesu inicijalnu – preliminarnu prijavu za upis djeteta, objavili su iz gradske uprave.

Prikupljeni podaci koristit će se isključivo za planiranje kapaciteta i organizacije rada. Oni ne predstavljaju formalnu prijavu upisa niti utječu na konačnu odluku o prijemu djeteta u vrtić.

Službeni upisi bit će provedeni naknadno, nakon analize rezultata inicijalnog poziva, a na temelju postupka propisanog Pravilnikom o upisu djece.

Molimo roditelje da u ovoj fazi prijave svoju djecu, kako bismo na temelju prikupljenih informacija stekli jasniju sliku o stvarnom broju zainteresiranih te pravovremeno organizirali rad u novootvorenim objektima, zaključili su u pozivu.

Podnošenje prijave

Prijava treba sadržavati:

  • ime i prezime, roditelja i djeteta
  • datum rođenja djeteta
  • adresa i kontakt podatke roditelja/skrbnika
  • željeni lokalitet (Privalj ili Ljuti Dolac)

Rok za dostavu prijava: 1. 12. 2025. godine.

Prijave se mogu podnijeti:

  • osobno u upravi Dječjeg vrtića “Trnoružica”
  • poštom na adresu:
    Dječji vrtić “Trnoružica” Široki Brijeg
    Fra Zdenka Galića 1, 88220 Široki Brijeg
  • e-mailom: dvtrnoruzica.sb@gmail.com

Za dodatne informacije stojimo na raspolaganju: 039 703 366.

(www.jabuka.tv | Foto: ilustracija)





9 komentara

  • Skolstvo unisteno nazalost , zdravstvo jadno, pravde nema…zaat se borise nasi branitelji??
    Zna se koliko posten čovjek može imati u današnje vrijeme krize. ..
    Ne pada jabuka daleko od stabala, kakvi roditelji takva i djeca sve polazi od kuce!!
    Narod je grozan rugljiv, zavidan, tracljiv a pune crkve i treći redovi.. narocito partijasi HDZ dno dna i stari i mladi …
    Ratni profiteri, lazne invalidske mirovine a tamo se prave Hrvatine neke….jadno
    Nema pravde zasad …radi svatko kako hoce ..
    Samo trac ,interes ,..a nije ni Hrvatska nešto bolja iskreno …UDBA vlada nazalost dan danas…dzaba pricat dzaba … pozz

    • Istina, traže se nova mjesta u vrtićima, evo mjesta, opet isti komentar. Šta je sa školstvom tako loše pa se u svim komentarima proziva. Profesori se muče s neodgojenom djecom i opet na tapeti. Nije do školstva već do odgoja

      • Školstvo je odgojno – obrazovna ustanova. Profesori se baš i ne muče pretjerano na obveznoj nastavi, koliko na instrukcijama (dodatnoj zaradi). Čast iznimkama.

    • 15.42,
      Šta li hoćeš sa takvim komentarom?
      Ovo je prekrasan vrtić u Širokom,jedini pravi,samo ga treba malo održavati.Neda se ovako nešto više napraviti.

Komentiraj: