Nakon niza loših rezultata i nezadovoljavajućeg ulaska u sezonu WWin lige BiH, u Veležu je došlo do smjene trenera Gorana Sablića koji je u Mostar stigao u lipnju ove godine, navijači su nakon poraza u gradskom derbiju protiv Zrinjskog tražili i ostavke članova Uprave.
Klub se službeno očitovao priopćenjem koje prenosimo u nastavku:
Upravni odbor FK Velež Mostar uputio je službeni zahtjev predsjedniku Skupštine Kluba za sazivanje izvanredne sjednice Skupštine, priopćeno je u utorak iz kluba.
Ovakav potez Uprave dolazi u trenutku kada se Klub suočava s nizom izazova, a članovi Upravnog odbora smatraju da je upravo Skupština mjesto na kojem se trebaju donijeti ključne odluke o budućnosti Rođenih.
Kao glavni razlog sazivanje izvanredne Skupštine je činjenica da Upravni odbor želi staviti svoje mandate na raspolaganje, želeći time pokazati punu odgovornost prema Skupštini kao najvišem organu Kluba.
Upravni odbor Kluba naglašava da je upravo otvoren dijalog, suočavanje s problemima i zajedničko donošenje odluka u interesu Kluba jedini pravi put. Izvanredna Skupština bi, prema njihovom stavu, trebala biti prilika da se jasno definira pravci daljnjeg razvoja FK Velež, da se sagledaju sve slabosti i poteškoće s kojima se Klub susreće, ali i da se pronađu rješenja za stabilniju sportsku i organizacijsku budućnost.
Očekuje se da će predsjednik Skupštine u skladu sa Statutom i pravilima Kluba zakazati izvanrednu sjednicu u što skorijem roku, a od svih članova Skupštine se traži maksimalna ozbiljnost i odgovornost u raspravi. Na kraju, osnovni cilj sazivanja Skupštine jeste jedinstveno djelovanje svih klupskih struktura i donošenje odluka koje će doprinijeti da Velež, usprkos krizi, nastavi graditi put stabilnosti i uspjeha, priopćeno je na službenoj stranici kluba.
(www.jabuka.tv)


Skinite s grba tu zločinačku petokraku, jebala vas ona. Je li vas stid toga zločinakog znaka? Izađite iz komunističkog mraka.Prošlo je vrijeme “druga” Tite.