Objavljen video sukoba BBB-a i Škripara: Baklje i noćni obračun

Na Facebook stranici Hrvatske navijačke skupine pojavio se video koji prikazuje noćni sukob između pripadnika Bad Blue Boysa iz Hercegovine i navijača Širokog Brijega, Škripara.

Snimka, duga nešto manje od tri minute, prikazuje trenutak kada se dvije skupine zalijeću jedna na drugu, nakon čega se pale baklje i ubrzo potom svi sudionici razilaze.

Za sada nema službenih informacija o detaljima sukoba niti o eventualnim uhićenjima.

Prema neslužbenim informacijama, incident se dogodio na području Blidinja, gdje je navodno boravila grupa navijača zagrebačkog Dinama.

(www.jabuka.tv | Foto: Facebook/ Screenshot)





144 komentara

  • Primitivizam,debilizam,kretenizam i divljaštvo na djelu..
    Ovo je dakle odraz današnjih mladića koji su puni negativne energije,frustracije i naravno dosade..
    Uzalud vam vaše mlade godine,uzalud skupi auti i parfemi,uzalud sve što vam je darivano,kada neznate što i kuda sa sobom..
    Od onog dobrog i lijepog što bi mogli biti – vi ovako postajete najobičnije propalice…

    • Skripari – nekad pojam, danas definicija rijeci PIC*KICA! Sve ste na brigu pokazali, kada ste umjesto muda pokazali pice, i redovno se kurcite po gradu ali uvijek u 10 puta vecem broju. Ugasite grupu, sramotite nas stare skripare!!

      • Ja sam stari skripar i jos stariji od juga Pecare i BHB i mene u navijačkom svijetu oni ne sramote ali me sramote lokalni izdajnici koji nahuškavaju klosarare iz ZG na celu s balijom kojeg su doveli pred Nasu svetinju našu crkvu da prave nerede ovo nije ni Split ni ZG ovo je Široki

    • Bbb ce vas za prilog pojest, a skripari su obicni mali klosarcici i narkomancici. Sramota grada, i nekadasnjeg imena skripari

  • sve su Škripari rekli/pokazali kad se prije par godina nisu smjeli pojaviti na Brigu (trećoj ekipi BBB) većim spremili specijalnu policiju (ko fol nisu se mogli skupiti)….

    • Sve su BBB rekli kad na kraju nisu mogli sa Škriparima pa grafit ostao u Ljubuškom..tišina tifusari zakuhali ste ovdje sad se hvatajte za glavu.

      • kakav bolan grafit..pa ne smiju škripari se organizirano nigdje u HR pojaviti…to vrijeme je ad acta….za vijeke vijekova…ovom im je ekser/čivija na sanduku

  • Sad bi netko ni kriv ni duzan iz Sirokog trebao imat problema u ZG, radi “cuvara Grada”? Kakvi mulci, vjerojatno idu junacki 50 na 10, kako drugacije!

    • NAJJACE JE STO OVI MALI BALAVCI OD 50 KILA UZ PAR STARIJIH KLOSARA I NERADNIKA MISLE DA CE NEKOME NESTO ODREDJIVATI!! DALJE OD POLOGA I VRANICA SE NE ZNA ZA VAS. NEKAD SLAVNO IME SIROKI. ZIVILI HAJDUK I DINAMO, I MAJKA HRVATSKA!!!!!

  • Glupi balavci i besposleni klosari. Sve ovo treba na javne radove, reflektirajuci prsluk, vreca za smece i lagano od Pologa do Posusja uz cestu, smeca koliko hoces. Svejedno su ga oni i bacili

  • 70% Sirokog navija za Dinamo a to sto se 50 ljudi zaleti na 4 covika to nije mjerilo nicega jos coviku stuku vikendicu al ajde klosarski i kukavicki najlakse je tako.

  • Divljake sve u zatvor da netruju okolinu radi takvi ljudi neidu na utakmice,Vlast kriva privede gamad pa pusti zalosno.

  • Nedavno se pricalo 400 navijaca iz cijele Hercegovine bilo rasporedjeno da nebi dosa Musa i klanjaci po Sirokom a sad se pobili medjusobno na blidinju??

    • Ne mješaj nacionalne interese s navijačima, ako je lo tvom onda su škripari obranili hrvacku 90ih više puta i opet bi al opet kažem kad se brani hrvatstvo nije bitno koja si navijačka skupina to se briše il je tebi bitno pričat koji si navijač

  • Nekad Široki bio leglo Dinamovih navijača, a sad se biju s Dinamovim navijačima. Koja bruka! Nestalo domoljublja, došao klošarluk i s jedne i s druge strane. Tuku se Hrvati, sramota….

  • Ne odobravam nasilje, ali boysi su krivi za sve , bojsi hercgovina i vrijeme je da se umire. Reka bi Putin ako je sukob neizbježan ključno je udariti prvi

  • vođa dinamovih navijača u bh je musliman, raspitajte se malo. toliko o hrvatstvu. *** je oličenje sadašnjih dinamovaca. sami ste krivi. tražili tuču, dobili i tuču i degenek

    • Prvo treba političare potjerati jer ovo sve potječe od njih.Svi problemi od sporta pa na dalje potječu od političara koji iniciraju preko svojih ljudi ove stvari.Svemu se može stati u kraj.Zašto u Engleskoj ne divljaju narkomani .

  • Sramotite se Škripari, izmišljate neprijatelje i bahatite se po Širokom prema navijačima Dinama i Hajduka. Idite u Sarajevo pa se tamo k**ite

    • Nek ti bude jasno da je široki naš grad a ne vaš, sta mi imamo sa sarajevom, a ti ako ti ne odgovara lagano put Zagreba.

        • Grad ljudi koji bi trebali navijati za klub koji je tu u nasem gradu a ne za hajduk ili za ove hajvane iz zagreba kad je neki incident svi lajete svi ste najpametniji a kada dodje 2009 napad sarajlija, sanij musa svi ste heroji… idite u zagreb pa tamo navijajte za dinamo upali su vam momci u grad prije 5 godina kraj crkve sta ste napravili nista opet ste zugali i okrenuli sve na skripare, primitivci jedni..

          • Vi ćete nekom govorit za koga će navijati? Ovo je moj grad , neću ići u Zagreb, ovdje sam i navijam i navijat ću za Dinamo, kao što je moj otac navijao i kao što će moja djeca navijati.

    • Lokalni boysići (njih 10ak sto je ostalo) se nakotili i tapkaraju, a krivi ste za sve! U svom gradu hajku radite na svoje sugrađane, neka vas je stid i sram! S ovim ste za vajkada skontali da nemate sto traziti u ovom gradu, i prsite se da vratite povjerenje liberalcima u Zagrebu! Pumpaju vas odozgo ko male piliće! Neka se nađe normalna glava u ovome svemu, jer kad glava strada sve drugo pada u vodu! Neka vas je stid i sramota sve od reda!

      • Nisam boys niti imam veze s njima, niti me zanimaju te vaše glupe bitke. Udariti nekoga zato što navija za drugi klub meni je strano. Nađite negdje ledinu dogovorite se i bijte se koliko god hoćete ali ne terorizirajte ljude po gradu ko će za koga navijat, doveli ste toga da je par balavaca neki dan napalo dijete u dinamovu dresu

  • Molim pojasnjenje.
    Koliko znam, nekada je vecina Skripara ujedno bila za Dinamo i imali su dobre odnose sa BBB. BBB kao ultrasi su uvijek pozitivno gledali na SB i Hrvate u BiH. Mostar je bio vise za Hajduk. Ne znam da je ranije uopce bila Torcida SB a i *** jedan od vodjs Skripara je veliki Dinamovac. Molim da mi netko objasni sto se dogadja?
    Hvala

  • Kao prvo ovo je jadno i tužno,Škripari su se doveli do toga da neće moći otići nigdi van Širokog..-Nekad je to bila odlična skupina i brojna, s obzirom na veličinu grada,danas premlada i malo ljudi i nema nekog autoriteta nekog starijeg..Glede ovoga sukoba suvišno je dovodit u isti kontekst te boys-e i Škrpare pa realno stota ekipa boys-a bi ugasila Škripare ,ove sukobe lokalaca je suvišno komentirati..Boys-i su na ulci institucija to im se mora priznati pa nedavno su u tri puta manjem broju torcidi u Splitu održali crtu ..Škripari pogledajte Ultrase u dobrim odnosima i s torcom i boysima,pa to su hrvatske skupine ..Kad vam je bio skup posle nereda sa Sarajevom došlo vam je masu torcide i boys-a..

  • Koje ste vi pič…e Škripari, po Širokom se kurčite, a nigdje na utakmicu ne smijete otići. Veležovi navijači vas najure ko kakve curice ste postali. Šta se imate mlatiti s BBB pa to su Hrvati ili Vas ovaj Čolak iz Beograda plaća da se međusobno zavadimo. Sramota ste grada, a ne čuvari grada…

  • SAMO ŠIROKI i to je to. Svi vi koji živite u širokom a navijate za druge klubove uvik ćete biti na manje od 3% i imate pravo da kmečite jer samo to i moorete

  • Ovi sto navijaju za dinamo su vecinim muslimani,i vodja amir im je musliman,zato su i fasovali degenek od Skripara.Samo Zrinja i Hajduk,podrska braci iz Mostara

    • Kakve veze ima ako je i musliman? Koji ste vi zatucani, muslimani su vam i veležovi navijači pa su orgijali na pecari jer ste te vi škripari šaka jada, nema vas ukupno 50 i to većina balavci

      • Kakve veze ima što je musliman? Ti bbb su dovoljno pokazali sa tim sto ima citavu “hercegovinu” vodi musliman, pa čitav grad im je pun indijaca, nepalaca i sličnih nekad se zagrebom nije moglo proći ako si druge boje kože,vjere i slično a ne kao ovi šabani sada.

  • A čiji to vaš grad 50 balavaca s prosjekom 60,70 kg i vi kao neka sila …Pa vi ste smijurija u navijačkom smislu postali,respekt za nekadašnju ekipu Škripara stariju koja vas se srami.Šta tebe briga što netko navija za Hajduk,Dinamo i nosi njihov dres tu..Ti nisi bio ni u pelenama kad su generacije prije navijale za Dinamo i Hajduk i prenjele to na svoje mlađe generacije..Vama da dođe bilo koja ozbiljnija navijačka skupina s više od 100 ljudi vi im ništa nebi mogli osim bacit koji kamen i to je to…

  • Kad neki klinjo kaže svi vi koji navijate za neki klub u Širokom ste manjina 3 % itd.ha ha ha ha..Pa šmrkljo nisi se bio ni rodio kad je Široki igrao neke 5 lige i pratilo ga 100,200 ljudi…Normalno da je Dinamo tu imao i ima veliki broj navijača ,a ima i hajdukovaca koji su ostali uz svoje klubove a lokalno podržavaju Široki,,,Da danas napraviš bilo kakvu anketu u Širokom koji im je prvi klub omjer u Širokom bi ti bio 60 % Dinamo,30 % Hajduk,10 % Široki. i tu ti sva priča završava.

  • Ovo je lokalni sukob koji traje i to se zna .Miješati BBB sa ovim nema smisla .Djeco stanite dok ne bude kasno . Navijajte za svoj klub a Hrvatski klubovi su dio Hercegovine bili i bit će . A ovo policija treba da se pozabavi ,jer sve se na ulici kao zna a pušta ih se u sukob . Zašto?

  • Joj dodji mi prijatelju moj pa mi odredi za koga cu navijat! Pored moga Sirokog za kojeg cu uvijek navijati, ti ces mi zabraniti da navijam i za Hajduk? Il nekome drugome da navija za Dinamo? SRAMOTO! Idi kuci pa odredjuj pusti normalne ljude da zive, nemoj silu nekome glumiti da ti se nebi vratilo u zivotu. STIDI SE BOGA TI CES NEKOME NESTO ODREÐIVATI!

  • nije mi jasno dase nasi tuku gore po blidinju a nedavno velezovi navijaci pred Sirokim tukli navijace zrinjskog ???

  • Podrška Škriparima,znaci ti balavci od boysa uz pomoć lokalnih izdajnika dovede gamad iz ZG pred našu crkvu dok je kolovoda Balija e bas lijepo,ovo sto se dogodilo sami si ti balavci od boysa su htjeli i tražili problem kad su se momci pojavili zaključavanje i krivljavina.Ovi boysi samo sramote svoju navijačku grupu koju poštujem kao stari skripar i BHB

  • Ma kakvi Boysi u Širokom!? To je obična skupina debila koja liže dupe ovim zagrebačkim boysima i probaju se dokazat, ali na pogrešan način.

  • Ne sramoti se i ne pričaj gluposti…Pogotovo tu sramotu drukanja zbog koje vas nijedna skupinu u navijačkom svitu nikad neće doživljavat kao navijače..

  • Za Lik bravo sve točno napisano ,a ti kao stari škripar i ujedino BBB i sramota grada,a ne čuvari ,znam tko si ne mudruj markyša i ja sam dinamovac i Škripar u duši za svoj Široki ,ne radi protiv svoga grada i kluba ,Široki je naš ,ovo nikom nije trebalo pišu bošnjački portali ,njima je bitan nered nije im proša onaj taliban Musa sada priko nekog rade da zavade dva prijateljska kluba i skupine ,pa vidite šta se događa u sviti posebno u BiH horde ne idu u B Luku, Ultrasi u Sarajevo svi su u svojim rovovima kao u ratu ,a netko ciljano proizvodi kaos između braće i susjeda i bratskih klubova,subotu večer sam bio sritan dobili moji Široki Brig i Dinamo,živio Široki Brig,živio Dinamo živila Hrvatska

    • Ne možeš navijati za dva kluba, isto kao sto ne možeš voljeti dvije žene….ili možda možeš, ima uvijek nekih devijacija kod ljudi

  • Ne daju mi komentar objavit i tome sta mislim, ako je istina da je musliman vođa bbb. Pa eto sami zaključite. I bbb i dinamu zajedno

  • Ovi stariji ljudi veze nemaju sto se događa, samo jedno da znate vasi sugradjani tzv boysi iz Širokog su organizirali napad neke godine i dovukli bbb iz hrv da napadnu ljude u svom gradu! Neka ljudi znaju istinu, a jedna te ista osoba koja pise protiv skripara je dio njih, uz par ovih starih koja pojma nemaju sta se dogadja pa se cude sto u Širokom nije pozeljni biti dinamovac! Malo se raspitajte

  • Kazu bbb cuvari katolicke crkve a doslo njih 100 ispred crkve na Brigu napast Škripare, toliko o njima, sve zbog lokalnih izdajnika, upamtite samo jedno ime Široki! Podrška Škripari

  • Od sad vi muški navijajte samo za šah ili stolni tenis 😁 a ako imate previse energije kopajte kanale za prikljucke za buducu kanalizaciju u gradu, idite sijec drva u šumu, ili ih cijepat za zimu. Radite nesto korisno i ne sramotite roditelje.
    Za knjige čitat i nešto novo spoznat, vjerojatno nemate dovoljno kapaciteta.

      • Za cim,koji si cirkus vi ste prilivode teške,do rata 30% cima, Ilića navijalo za Dinamo a 69% za vaš Velež,ostatak za bile 1% ,a sada tih 69+1% navija za zrinjski i hajduk,a mržnja istih prema Dinamu i Širokom,živio Dinamo,živio Široki Brig

  • Jedan te isti klinjo sto komenatara o Škriparima,mališa niko vas više ne doživljava niti će i tu ti sva priča završava..Vi više nigdi nesmite otići na gostovanje osim Posušje ili uz veliku pratnju,a na domaćim utakmicama sve navijačke skupine koje dođu su brojnije od vas u Širokom i glasnije.

  • Čuvari grada!!! Oni su sramota grada,garibi…svaka čast normalnim navijačima i ljudima. A ova napušena i nadrogirana balavurdija sramota,sramota.

  • Mogu li svi ovi sa snimke nekako u zatvor na pola godine.Sta droga urafi od momaka dok se nase gazde bogate..a znamo svi tko su,bivsi policajci i tajkuni

  • Nego da pitam ove domaće izdajnike udbase kad se rostilja jel se *** pravi posebno ili jede i on svinjetine jel izrodi Lišticki sjeme Vam se raspalo

  • Ne ulazim u pozadinu ovog sukoba al da je sramota je i nije se trebao dogoditi.Nedavno prije utakmice naišao pokraj ulaza di ulaze Škripari pa to su više manje sve neki balavci..Uz dužno poštovanje prema nekim starijim generacijama Škripara ovi današnji su smijurija,pa njih će iole ozbiljnija navijačka skupina da ih dođe 50 tipa Manijaci,Ultrasi,Horde itd,pojesti za doručak ..Dolazit u sukob s bilo kojom hrvatskom navijačkom skupinom je sramota,osobito s našim ljudima bbb,torcidom iz Hercegovine..Ovo nje bilo potrebno,a osobito sa boys-ima to neće dobro završiti za Škripare..Tako nas malo Hrvata tu ima i da se ovo događa,pa danas svi mediji i portali u Bosni likuju nad ovim..

  • Ova balvurdija većinom partizansko milicionerskih korijena nije dostojna nosit ime škripari upravo ovakvi drukeri su i drukali škripare na mosoru.

    • Malo si pogrjesio pogledaj prošlosti ovi izdajnika domaćih sto dovode batinaše iz ZG pa im vidi dobro tko su im didovi isto radili u komunizmu kao sto ovi sad rade fuj

      • Ja znam 100 Dinamovaca iz Širokog i baš nitko nije bio u partiji iz njihovih stabala milijon posto, zato danas ti i vole Dinamo a škripara i Torcide iz Širokog ,neću nista govoriti provjeri, raspitaj se malo.

  • Uskokodakali se svi. Kaže stariji Škripari, ovi-oni i onda omalovažavaju Škripare, providno. Etiketiraju ih, lažu a nitko niti zna što je bilo a i inače ih očito ne znaju. Škripari napokon imaju glavu i rep, ponos svoj i svaka im čast.

    • Vi Škutori niste normalni,mislite da ste bitni,samo Dinamo.Koliko znam u širokom postoji samo Dinamo.A Mostar je uvijek imo jaku ekipu BBB,pozdrav braći.Volim te mama al ne ko Dinama

  • Kad RA bije ultrase po Širokom sakriju se u mišiju rupu… Pa onda dolaze na Blidinje 50 na 10. Čuvari grada. Muda do poda.

  • Svi skupa ste budale na stotu i vi koji to radite i vi koji ovoliko pisete o tom slučaju da slučaju. Moram reci , bbb nisu postojali a još manje škripavi kada smo mi od rođenja bili za Dinamo jer je to značilo da si Hrvat koji želi svoju državu, znadu to navijači Veležovih i ostalih klubova. A vi danas u 2025 dogovarate bitku između Hrvata, Sramote se Sramite se i sto puta Sramite se svi skupa. Idioti.

  • Policija treba da odradi svoj posao. Sve koji su bili gore na Blidinju sa obe strane privesti, kazniti novčano i vode tih nereda kazniti žestoko. Samo tako se reda moze uvesti. Samo ce oni propjevati tko je sto radio i pisao na portalima, tko je kome prijetio i slicno..

  • Koji ponos imaju ti balavci sramota grada,imena svega što nose..Napali svoje ljude Hrvate iz Hercegovine i to navijački van svih kodeksa u omjeru 5 puta većem i opet ispali jadnici…Stidite se imena kojeg nosite ,dođe vam RA iz Mostara neki dan ori se stadion od njih,vas se nije čulo…Da vam policija bez
    pratnje pusti bilo koju skupinu u grad tipa Horde,Manijaci itd,bacili bi par kamenica i pobjegli…Današnji Škripari skupina n……i balavaca koja samo sramoti svoj grad…

  • Zamisli kakav trebala bit čovik da dovedes klosare da napadu tvoj grad e stvarno jasno do bola pa jel vi mislite živiti medu ovim ljudima kako se osjećate kad prođete kroz svoj grad a znas sta ljudi misle o tebi ne treba tebi samar nego samo pogled onaj pogled izdajice i prodane duše.

  • Biti iz Širokog a navijati za bilo koji klub osim Širokog je bezumlje.

    Svaka čast i Dinamu i Hajduku ali Široki Brijeg samo za NK Široki Brijeg

    • Znači da se automatski rođenjem i življenjem u nekom gradu navija za pripadajući klub iz istog grada.
      Smiješan si i zaostao u najmanju ruku rečeno.
      Ti si frende isključiv,a to je značajka totalitarnih režima.
      Lp

        • majstore bio sam na prvoj utakmici Velež – Dinamo (3:1) 1986 kao 8-godišnjak sa starim u Mostaru, i navijao za Dinamo na punom stadionu Veležovih navijača, navijao za Široki kad se zvala Mladost, kad nije bilo tribina na Pecari..ti ćeš meni balavac govoriti za koga ću navijat…a BBB i Škripare nikad nisam gotivio, budale i jedni i drugi….

  • Ti si se jučer rodio pa znaš samo za Nk Široki znam i ja ali postojimo i mi koji smo se rodili sa Dinamom hvala na pozornocti

  • Kakvi Škripari ,tko njih doživljava ko neke navijače prosjek 60 kg,nemogu kombiji skupit za neko gostovanje,ismijavani na svim navijačkim stranicama…Jedina navijačka skupina hrvatska van Hrvatske su Ultrasi koje se cijeni i doživljava ,,,

  • Gazi purgere, dinamo i balije grad vam vodi udbas(tomasevic) i nema vecih p…ca od vas, siroki navija za siroki PODRSKA SKRIPARIMA

  • Dijete drago ti ni neznaš što znači riječ Udbaš,da znaš nebi pričao 2025..o nekom udbašu liku koji ima 40 godina..Njima podršku mogu dati samo dječica polupismena kao ti,kakvih je pola tog kaveza..Zato i jeste jedina navijačka skupina koju na domaćem terenu čuva policija od drugih skupina ,a na gostovanja i ne idete osim s pratnjom ako vas se skupi za jedan kombiji toliko o vama..

    • Balavi da znas zbog cega se ovo događa nebi pricao, ti neki “bbb hercegovina” koje vodi balija, a kojih je dio i par momaka iz sirokog nazalost su prije 5 godina dosli ispred naše briške crkve i htjeli praviti nerede i tuć se ispred crkve.. toliko o hrvatsvu, uz to su htjeli maknuti grafit skripara u ljubuskom.
      Sve vam govori da im je vodja balija i zato se i događalo to ispred CRKVE jer budala zeli kvariti odnose hrvata sto je ocito i uspio jer ga te budale pod nazivom “bbb hercegovina” slusaju i prate.
      Široki navija za Široki i bez obzira koliko nas ima branit cemo ono sto je naše a vi slobodno u zagreb pa navijajte i pravite probleme gore

  • Je vodi ih Abu-Hamsa cilj im je širit islam preko bbb ha ha ha ha ha koji ste vi lažovi i koje gluposti pričate,,Prvo taj prvi sukob oko grafita čemu crtanje grafita u Ljubuškom u kojem imaš navijača Širokog aktivnih na prste jedne ruke stanu..Da u Širokom odluče navijači Hajduka ili Dinama napravit grafit kao vi u Ljubuškom jel bi ga vi prefarbali a ima ih sto puta više nego vas u Ljubuškom ?Taj sukob i dovodit u kontekst crkvu su priče za malu djecu,zna se dobro i cijeli navijački svijet kakvi ste ispali i da bi se spasili kome dali informacije jer ste svjesni bili da nemate ekipu za naći se s takvom ekipom.,Niko vas ne priznaje u navijačkom svijetu jer ste drukeri,,kukavice za otić na gostovanje,a doma vas svaka gostujuća ekipa ozbiljnija koja dođe pojede za doručak i vi bi nešto branili …Pa šta vi možete npr.Ultrasima,Manijacima,RA,Hordama kad dođu da ih pusti policija u grad osim bacit koju kamenicu i to je to znaš i sam,amen,,pozz

    • Klasični boot koji več par dana ponavlja isto, čak ne niti ovih dana već od onog sramnog dolaska na brijeg. Ponavljanje jedne dogovorene mantre, svaljujući sve na Skripare radi nemoći. Zagreb zna da štiti obične plačke koji ih filuju lažima i onda prva banda EU dolazi u non sens poziciju da su im “glavni neprijatelji” Škripari da moraju organizirati onakve akcije kao na brijegu. Nakon onoga svoju nemoč spinovima opet probaju prebaciti na Škripare pa često čujemo gomilu imbecilnih laži i te priče nećete ovdje ondje, a momci redovito sve odradili i to u ohho broju za ovaj grad. Nista nije crno niti bijelo, ali Škripari se ovdje nemaju kome niti opravdavatio niti išta, uvučeni su u nešto sto oni sami ne žele. Puštaju ove isprdke vec par godina da normalno rade tu žive, dišu i kako im oni vraćaju organiziranjem stalne hajke i pokušajima raznoraznim smicalica te ovoga u subotu kada su porukama nagovjestili njihov napad ponovno.

      Ovo omalovažavanje u stilu 2a/3b je dokaz koliko vas sve to boli.

    • Hahha koliko si već napisao komentara napisao istih, cilj ti je omalovažavati široki i škripare, a zapravo si iskompleksiran ko zna sve čim ne.
      Podrška škriparima, samo jako i nadajte svoje!

  • Dokle ste se doveli mali skripari,najhrabriji u svome selu a čim izadjete guzica ce raditi. Pozdravite kolege sa tribine sto žive i rade u Zagrebu..

  • Svašta se može pročitati tu i laži i istina i svega,al ova tvoja rečenica;Puštaju ove isprdke vec par godina da normalno rade tu žive, dišu i kako im oni vraćaju ?Pa tko to oni,tko su to oni neka sila da bi oni nekom određivali nešto,mislim na bilo koju navijačku skupinu,,o Bože šta se sve tu može pročitati..Kad spominješ sarkastično prvu bandu Evrope oni su se nedavno p…..i po torci na Pujankama s 3,4 puta manje ljudi pokazali im da su realno samo skupina za koreografije i skidanje zastava sa seoskih vašara i kafića po mraku,pa im se smije cijela navijačka scena..Glede ovih sukoba lokalnih bbb i Škripara to treba stati ,premalo je tu Hrvata da bi se sami međusobno sukobljavali,valjda pametne glave se nađu i to riješe..

    • Oni su oni koji su radi konstantnih laži tih isprdaka postali meta najjačih u EU kada god odu bilo gdje na reprezentaciju, Vukovar, Knin, raspodjele ulaznica itd. Jel tebi normalno to? Sukob je počeo u fikciji par ljudi iz Herc i ZG, Škripari ga nikada nisu željeli ali bome nisu niti spustili glave i svaka čast na tome. Ali ovo se ne smije nastaviti i mora prestati.

  • Dinamo je udbaski klub, uvalili vam belinic i ostatak udbe i najvevi zlocinci protiv svega hrvatskog, e ti su vam osnovali dinamo a vi ga pokusavate velicat kao hrvatski klub…smjesni ste

    • Čuj to ,vidim da nemas pojma o povijesti, Hrvat iz širokog brijega ni u kojem slučaju nebi trebao navijati za hajduk ni za Dinamo pogotovo za hajduk ,pa ljudi moji tko je pobio fratre na Brigu zar ne znate povijest,jeste li čuli za Vijeru Cvijetić, pogledajte sta kaze o nama ,a ona iz Splita, strašnoo. Kaže da su popi pruzali oruzani otpor ,100 joj godina i sad laže ,stara partizanka, i nikad dalmatinci nisu odgovarali za taj strašni zločin protiv naše vjere , hrvatstva i čovječanstva i džaba opet naši ljudi iz širokog na Veliku Gospu idu u Split i na gostovanje na utakmiciće s tim simbolom te dalmacije, nevjerojatno.

Komentiraj: