Juniori Širokog Brijega protutnjali Kamberovića poljem – Ćosić zabio četiri gola

Nedavno su nogometaši Širokog Brijega pobijedili Čelika u prvenstvenoj utakmici s 4:0, a proteklog vikenda je isto učinila i juniorska momčad širokobriješkog premijerligaša s tim da su oni do pobjede stigli na gostovanju.

Naime, u sklopu 3. Kola Juniorske PL BiH Široki Brijeg je slavio na igralištu Kamberovića polja, a sva četiri zgoditka na utakmici postigao je raspoloženi Roberto Ćodić (29., 35., 50. i 68. minuta).

Širokobriježanima je posao bio olakšan u 27. minuti kada je zbog druge javne opomene isključen domaći igrač Meris Selimović, a na kraju su i Širokobriježani susret završili s desetoricom pošto je u 88. minuti isključen Toni Jelonjić, koji je inače u igru ušao u 56. minuti.

ZENICA

– Igrališta Kamberovića polja.
Gledatelja: 30.
Sudac: Sabrija Topalović (Zenica).

Utakmica 3. Kola PL BiH: Čelik – Široki Brijeg 0:4 (0:2).

Strijelac: 0:1 Ćosić (29.), 0:2 Ćosić (35.), 0:3 Ćosić (50.), 0:4 Ćosić (68.).
Crveni kartoni: Selimović (Čelik) – 27. minuta, Jelonjić (Široki Brijeg) – 88. minuta.
Igrač utakmice: Roberto Ćosić (Široki Brijeg).

ČELIK:

Jupić, Begović, Popović, Mujak, Puđa (od 70. Talić), Durmić (od 58. Mujanović), Skopljak, Selimović, Žuna (od 81. Ibraković), Šuvalić, Sivac.

ŠIROKI BRIJEG:

Slišković, Markota, Dadić, Leko, Pušić (od 66. Marić), Bešlić, Bilać, Dumančić (od 66. Jelonjić), Knežević, Marušić, Ćosić.

Rezultati 3. Kola:

Čelik – Široki Brijeg 0:4, Sloboda – Mladost 2:1, GOŠK – Radnik 3:6, Krupa – Zvijezda09 1:2, Željezničar – Borac 5:2, Sarajevo – Velež 8:0, Zrinjski – Vitez 7:1.