Za Baturinu zagrizao još jedan klub iz Bundeslige

Sezona u domaćem prvenstvu ulazi u samu završnicu, no osim samih događanja na terenu, klubovi se pripremaju za ljetni prijelazni rok. Iako je do njegova otvaranja ostalo skoro tri mjeseca, već se otprilike zna tko bi mogle biti “glavne zvijezde” na tržištu.

U toj kategoriji svakako prednjači Martin Baturina, kojeg se i u protekle dvije godine povezivalo s višemilijunskim transferom iz Dinama, no koji se do sada nije realiziralo. A sada je za to, čini se, napokon došlo vrijeme. U igri za njegovo ime spominjali su se dosad brojni velikani, a sada poznati insajder Santi Aouna otkriva da se u borbu za dovođenje Baturine uključio još jedan klub.

Iz Bundeslige, preciznije Eintracht Frankfurt, koji je prema riječima izvora već povukao konkretne korake.

S vrijednosti od 22 milijuna eura, Baturina je prema Transfermarktu uvjerljivo najskuplji igrač lige, stoga je teško očekivati da će njegov transfer iznositi manje od 25 milijuna eura. Ne bi to Dinamu bio prvi put da posluje s Eintrachtom, prije tri godine za sedam milijuna eura poslali su Kristijana Jakića u njemačkog prvoligaša, pišu Sportske novosti.

Dinamo oštro demantira napise o krizi u klubu: Ovo je pokušaj destabilizacije kluba

Baturina unio raskol u Dinamovu svlačionicu, Cannavaro gubi kontrolu

(www.jabuka.tv)



Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.