Vlada RH oprema policiju ŽZH, HNŽ i HBŽ

Vlada Hrvatske s premijerom Andrejem Plenkovićem na čelu, danas je, između ostalog, donijela odluku o financijskoj pomoći za BiH.

Točnije, Plenkovićeva vlada šalje pomoć ministarstvima unutarnjih poslova tri županije s hrvatskom većinom i to Hercegovačko-neretvanskoj županiji, Zapadnohercegovačkoj kao i Hercegbosanskoj.

Također, pomoć se šalje i Graničnoj policiji BiH.

Na osnovu zaprimljene molbe za pomoć Granične policije BiH i ministarstava u FBiH, a uzimajući u obzir sve veće sigurnosne izazove vezane uz sve vrste prekograničnog kriminaliteta, koje su posebno izražene u južnim dijelovima FBiH koji graniče s Hrvatskom pripremljena je odluka, navodi se u odluci Vlade RH.

Vlada Hrvatske u BiH šalje pet termovizijskih kamera i 198 kompleta policijske opreme za uspostavljanje javnog reda i mira.

(www.jabuka.tv)



9 komentara

  • Kad sindikalna masa krene
    prema tvojoj zgradi
    ne brini se
    mi smo jaki i zdravi i mladi

    Mi smo takva nacija
    nismo za astronaute
    al’ cemo lomit’ kosti
    dok cuvamo vase aute

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.