Violeta raspisala natječaj za radno mjesto u Grudama

Violeta d.o.o Grude raspisala je javni natječaj za jedno radno mjesto.

Izvoz proizvoda na europska tržišta zahtjeva povećanje obima posla, s toga smo u potrazi radnicima u procesu proizvodnje koji su motivirani, odgovorani, komunikativani i spremani na timski rad:

  • Operater u proizvodnji (m/ž)
    Mjesto rada: Grude

Opis posla:

Operater na stroju odgovoran je za stabilan rad stroja, brine o sigurnosti na stroju, o čistoći dijelova stroja i okolice stroja. Slaganje proizvoda u transportne pakete i na paletu.

Operateri su zaduženi i za vizualnu kontrolu gotovih proizvoda. Sam proces proizvodnje možete pogledati u video prilogu:

Uvjeti:

Minimalno srednja stručna sprema (SSS), poželjno tehničko usmjerenje. Visok stupanj odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu. Zanimanje za rad na strojevima i spremnost na rad u smjenama.

Radno iskustvo nije uvjet.

Nudimo:

Zanimljiv i dinamičan posao u tvornici uređenoj prema svjetskim standardima, rad u opuštenoj i stimulativnoj atmosferi, adekvatna primanja i bonuse te mogućnost profesionalnog napredovanja i usavršavanja.

Zainteresirani kandidati se mogu prijaviti OVDJE.

Prijavi se i pridruži našem timu!

Natječaj ostaje otvoren do 9. veljače. 2020. Kandidati koji uđu u uži izbor biti će obaviješteni.

Vaša Violeta!

*PR članak