Nakon pisanja više medija kako se treneru Veleža trese stolica i kako uprava kluba razmatra o njegovoj smjeni, u ponedjeljak se to i dogodilo.
Nakon poraza na stadionu Rođeni od Željezničara u 2. kolu Premijer lige, mostarski klub je shvatio da je već sada vrijeme za promjenu na klupi.
Kako javlja SportSport.ba, Velež će uskoro i službeno potvrditi rastanak s rođenim Austrijancem, a bivši trener Šibenika definitivno će po lošem pamtiti svoj kratki period u gradu na Neretvi.
Čanadi je preuzeo ekipu nakon iznenadnog odlaska Deana Klafurića, a nije se proslavio budući da je prvo ispao od andorskog Intera u prvom pretkolu Konferencijske lige, da bi uslijedio i poraz od Željezničara.
Tko će ga naslijediti nije poznato, nije isključeno da u razdoblju do izbora novog šefa struke ekipu vodi Samir Merzić, a s Veležom se povezuje i bivši izbornik mlade bh. reprezentacije Igor Janković, koji je trenutno slobodan.
(www.jabuka.tv)
ovaj cadi katastrofa od trenera sibenik upropstijo dobijo
otkaz sad u velezu dices sad jado nacekcese candi doga netko pozove da trenira
dugo ti je bio trener u rodjenih
Ih kad se sjetim kad je Mara branio….
posjećame čandzi na onog saudijca kade treniro željezničara
candi samje seb smjenijo
presudilamuje utakmica
sa zeljeznicarem candi nema igracke strategije ni motivacije ni formcije sadse prica i pise damuje
kriva velezova uprava zastoje candi sutijo treboje rec na pregovorima nisam spreman trenirat velez candi dobice veliku otpremninu od veleza🙋