TT Kabeli raspisuju natječaj za posao

TT KABELI d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

Specijalist za sustave kvalitete – 1 izvršitelj (m/ž)

Opis posla:

  • Nadzire razvoj i održavanje programa kvalitete, sustave, procese i postupke koji osiguravaju usklađenost s politikama društva
  • Pruža stručnost i smjernice u tumačenju politika, procedura, uputa, te unutarnjih propisa kako bi se osigurala usklađenost;.
  • Sudjeluje u prijenosu znanja iz oblasti kakvoće svim organizacijskim jedinicama u društva;
    vodi audite za ISO sustave i sudjeluje u auditima kupaca, vrši pripreme za inspekcije, te rješava nalaze audita i inspekcija s drugim ustrojbenim jedinicama;
  • Osigurava redovito održavanje i izmjenu programa i politika osiguranja kvalitete te implementaciju novih;
    uz sustave kvalitete vodi i sustave upravljanja okolišem, sigurnošću i zaštitom zdravlja zaposlenika, energijom i informacijskom sigurnošću te ostalim sustavima uz potporu odobrenih internih auditora organizacije;
  • Koordinira rad s odgovornim osobama unutar pojedinih oblasti sustava kakvoće te kontakt točkama organizacijskih jedinica društva, a sve u cilju implementacije, provođenja i analize izvedbe svih sustava kakvoće;
  • Osigurava da se sustavi kakvoće, prateće politike i drugi procesi održavaju i preinače na redovitoj osnovi

Potrebni uvjeti:

  • VŠS/VSS ekonomskog, pravnog, tehničkog ili tehnološkog smjera – npr. kemijski inženjeri, PMF, strojarstvo, mehatronika i sl.;
  • Poželjno, ali nije uvjet, radno iskustvo najmanje 3 godine na istim ili sličnim poslovima;
  • Poznavanje engleskog jezika; (razumijevanje i govor B2)
  • Poznavanje rada na računalu;
  • Organizacijske sposobnosti, proaktivnost, timski rad, preciznost, pouzdanost i odgovornost u radu

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom mogu dostaviti na e-mail: [email protected] ili poštom na adresu (s naznakom “PRIJAVA ZA NATJEČAJ” i naznakom na koje se radno mjesto prijavljuju):

TT kabeli d.o.o
Knešpolje bb
88220 Široki Brijeg

Natječaj ostaje otvoren do 14.05.2024. godine.

*Sponzorirani članak