TT Kabeli d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za radna mjesta

TT Kabeli d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za radna mjesta. U daljnjem tekstu se možete informirati i razmotriti ponudu na osnovu koje se možete prijaviti na natječaj kako biste konkurirali za radna mjesta.

REFERENT LOGISTIKE I OTPREME – 1 izvršitelj (m/ž)

Opis posla:

    • Organizacija prijevoza robe do krajnjeg kupca u zemlji i inozemstvu
    • Otprema robe
    • Komunikacija sa kupcima
    • Koordinacija između odjela logistike, skladišta i proizvodnje sa ostalim odjelima unutar tvrtke
    • Priprema izvozne dokumentacije za krajnje kupce
    • Ostali poslovi logistike, otpreme i podrške kupcima

Potrebni uvjeti:

    • VŠS/VSS prometnog ili ekonomskog smjera
    • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
    • Aktivno znanje engleskoj jezika u govoru i pismu
    • Rad na računalu uz napredno poznavanje MS Office paketa
    • Diskrecija, organiziranost, odgovornost i pedantnost u odnosu prema poslu
    • Komunikativnost i spremnost na timski rad

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti na e-mail: [email protected] ili poštom na adresu (s naznakom ”PRIJAVA ZA POSAO”)

TT kabeli d.o.o
Knešpolje bb
88220 Široki Brijeg, BiH

Natječaj ostaje otvoren od 04.11.2016.g.

SAMOSTALNI KOMERCIJALIST U PRODAJI– 1 izvršitelj (m/ž)

Opis posla:

    • Svakodnevni kontakt s kupcima i poslovnim partnerima
    • Unapređenje prodaje kroz pronalaženje novih kupaca
    • Komercijalno vođenje kupaca i dogovaranje uvjeta prodaje
    • Istraživanje tržišta, praćenje konkurencije i prepoznavanje novih poslovnih prilika
    • Predlaganje i provođenje marketinških aktivnosti
    • Uska suradnja s ostalim odjelima unutar tvrtke
    • Samostalno i cjelovito vođenje kupaca na inozemnom tržištu
    • Sudjelovanje u izradi ciljeva i strategije prodaje
    • Odgovornost za uspješnost na razini dodjeljenih kupaca

    • VSS ekonomskog smjera
    • Minimalno 3 god. radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
    • Odlično znanje engleskoj jezika u govoru i pismu
    • Izvrsne komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
    • Samostalnost u radu
    • Spremnost na poslovna putovanja
    • Vozačka dozvola B kategorije

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti na e-mail: [email protected] ili poštom na adresu (s naznakom ”PRIJAVA ZA POSAO”)

*sponzoriran članak