Tomo Šped d.o.o. raspisao natječaj za posao

Tvrtka Tomo Šped d.o.o. za usluge i trgovinu raspisuje Natječaj za dva radna mjesta.

Traže se:

1. Administrativni referet – 1 izvršitelj (m/ž)

Opis radnog mjesta:

  • Fakturiranje robe prema narudžbama
  • Kreiranje otpremnica, međuskladišnica, povrata i reversa;
  • Kontakt s kupcima i prijem narudžbi;
  • Izdavanje ponuda,predračuna i računa;
  • Kontrola povrata i ispravnosti ovjere dokumenata koji prate robu pri isporuci/povratu;
  • Vođenje blagajne;
  • Praćenje IOS-a;
  • Kontrola stanja skladišta;
  • Redovni i kontrolni inventurni popisi robe;
  • Kreiranje i dostava izvještaja.
  • Ostali administrativni poslovi po potrebi

 Uvjeti koje kandidati trebaju ispunjavati:

  • (Ekonomist) VSS
  • poželjno radno iskustvo od najmanje dvije godine;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, Poslovne aplikacije i sistemi);
  • Poznavanje Engleskog jezika
  • Savjesnost i ustrajnost;
  • Točnost, preciznost i temeljitost u radu.

Uz prijavu kandidati su dužni dostaviti sljedeće dokumente:

  • kopiju diplome
  • kopiju osobne iskaznice
  • potvrde o dosadašnjem radnom iskustvu

2. Vozač (1 izvršitelj)

  • Mjesto rada: Široki Brijeg

Tražene kvalifikacije:

  • Profesionalan odnos prema poslu
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • Točnost, preciznost, sistematičnost i temeljitost u radu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam:

  • Poticajnu i dinamičnu radnu atmosferu
  • Mogućnost profesionalnog razvoja
  • Stimulativna i redovna osobna primanja

Zainteresirani svoje prijave mogu poslati s naznakom ”NATJEČAJ ZA VOZAČA” na E-mail adresu [email protected] ili putem pošte na:

TOMO ŠPED d.o.o.
Knešpolje 174
88220 Široki Brijeg
Bosna i Hercegovina

Natječaj ostaje otvoren do 15. rujna 2021., a u procesu selekcije kontaktirani će biti kandidati koji uđu u uži izbor.

*PR članak