Sloboda nije dobila licencu ni za Prvu ligu FBiH

Prvostupanjska komisija za licenciranje NS FBiH je na osnovu pristigle dokumentacije donijela odluku da se FK Sloboda Tuzla odbija izdavanje licence za sudjelovanje u natjecanju WWIN Prve lige Federacije BiH za natjecateljsku sezonu 2025/2026.

Sjednica Prvostupanjske komisije za licenciranje klubova Prve lige FBiH održana je u četvrtak u prostorijama Nogometnog saveza Federacije BiH.

U prostorijama Nogometnog saveza Federacije BiH, na sjednici se odlučivalo o izdavanju licenci klubovima WWin Druge lige Federacije BiH grupa Sjever, Centar, Zapad i Jug, te FK Sloboda Tuzla koji su aplicirali za sudjelovanje WWIN Prve lige Federacije BiH za natjecateljsku sezonu 2025/2026.

Prvostupanjska komisija za licenciranje NS FBiH donijela je sljedeće odluke:

Licencu za sudjelovanje u natjecanju WWin Prve lige Federacije BiH za natjecateljsku sezonu 2025/2026 dobili su sljedeći klubovi: NK Vitez, NK Romari, FK Rudar Kakanj i HNK Čapljina.

Raspušten kompletan igrački kadar Slobode

Bez licence su ostali FK Bosna Kalesija i NK Orahovica, predstavnici Druge lige Sjever.

Također, Prvostupanjska komisija za licenciranje klubova NS FBiH je, shodno odluci Odbora za hitnost NS FBiH, razmatrala pristiglu dokumentaciju FK Sloboda u sklopu izvanredne primjene licenciranja a obzirom da klubu nije izdata licenca za natjecanje u WWIN ligi BiH.

Prvostupanjska komisija za licenciranje NS FBiH je na osnovu pristigle dokumentacije donijela odluku da se FK Sloboda Tuzla odbija izdavanje licence za sudjelovanje u natjecanju WWIN Prve lige Federacije BiH za natjecateljsku sezonu 2025/2026.

U skladu s odredbama pravilnika o licenciranju klubova NS FBiH, svi klubovi imaju pravo uložiti žalbu Drugostupanjskoj komisiji za licenciranje klubova NS FBiH u roku od 8 (osam) dana od dana dostavljanja odluka Prvostupanjske komisije za licenciranje klubova NSFBiH, naveli su iz NSFBiH.

(www.jabuka.tv)



Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.