Široki u prvoj pripremnoj utakmici svladao GOŠK

Široki je u subotu u prvoj pripremnoj utakmici igranoj u Kampu “Musa – Karačić” svladao GOŠK iz Gabele 1:0.

Pogodak odluke za Širokobriježane je postigao u 81. minuti novopridošli Matej Senić koji je nedavno potpisao za klub s Pecare i već najavio da je odlično pojačanje. Nakon sjajnog ubačaja Dine Ćorića pospremio je loptu u mrežu.

Gosti su imali dvije velike prilike u prvom dijelu igre, ali je nedostajalo završnice, a u 26. minuti iz slobodnog udarca zaprijetio je povratnik Zvonimir Kožulj. U nastavku je i Široki propustio dva zicera (Chinedu i Bagarić), pa je rezultat ostao 1:0.

S obzirom na to da je ovo bila prva utakmica nakon napornog rada mogu biti zadovoljan. Provjera je bila korisna kako za nas tako i za GOŠK. Zadovoljan sam pobjedom, ali igra nije bila kvalitetna na što su utjecali i velika vrućina i umor poslije napornog rada. Od danas smo na Kupresu, gdje ćemo raditi cijeli tjedan i imati utakmice protiv Tomislava i Posušja. Vjerujem da ćemo i proširiti roster novim igračima, kazao je trener Toni Karačić.

ŠIROKI BRIJEG: A. T. Tomić – Pranjić, Prusina, Musa, J. Jelić – Zlomislić, Kožulj – Marković ( od 31. Kpan), Zubac, Gašpar – G. Jelić (2. poluvrijeme: Puljić – Taraba, Senić, Sliško, Gagula – Ćavar, T. Tomić – Ćorić, M. Matić, Bagarić – Chinedu). Trener: Toni Karačić

GOŠK: Maslać – Mandić, Martić, Miličević, Čoko – Skorup, Pudić – Ikić, Gogić, Novaković – Mihaljević (2. poluvrijeme: Jelinić – Raguž, Marić, Šuta, Pavlović – Katavić, Barišić – Brajković, Lagundžija, Pavičević – Brandao). Trener: Admir Adžem

(www.jabuka.tv | Foto: NK Široki Brijeg)



2 komentara

  • Ako zelis sa ribarskim camcem medju ona najmanja ali modernija plovila onda se ne mozes nositi.Jedino da se ta modernija plovila vrte u mjestu a ti moras uloziti maximum.Iscrpis se i umoris a na kraju se svi pitaju sta je sa ovim motornim malim plovilima.Nesto nije u redu i ovo nije regularno.Gosk ima ravnopravan ako ne i bolji ribarski camac.

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.