Prigodnom molitvom i paljenjem svijeća na Trgu širokobrijeških žrtava u Širokom Brijegu odana je počast žrtvama Vukovara, Škabrnje i svim žrtvama Domovinskog rata.
Obilježavajući 34. godišnjicu pada hrvatskog grada heroja Vukovara, Širokobriježani su se, kao i prethodnih godina, u tišini i molitvi prisjetili svih onih čija je žrtva utkana u temelje naše slobode.

Foto: Grad Široki Brijeg
U dostojanstvenom činu sjećanja i odavanja počasti sudjelovao je širokobriješki gradonačelnik Ivo Pavković, širokobriješki gvardijan fra Jure Barišić i fra Miljenko Mića Stojić, članovi Franjevačkoga svjetovnog reda i Franjevačke mladeži Široki Brijeg te brojni građani.
(www.jabuka.tv)



















































